חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
אופר בארצות הברית|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 השתחררתם מהצבא? סיימתם תואר? רוצים להתחיל להרוויח כסף גדול? מעוניינים לחסוך סכום כסף משמעותי? מה דעתכם על עבודה בארה"ב? יותר ויותר צעירים ישראליים מחליטים להתגורר תקופה מסוימת בארה"ב, למטרות לימודים ו/או פרנסה. אופר בארצות הברית

מנקודת המבט הישראלית, נראים החיים בארה"ב כדבר מלהיב, מרגש ובעיקר כלכלי. העידן הקפיטליסטי בו אנו חיים מקדש את הפרנסה והדולרים שבאים בעקבותיה, לכן אין זה פלא שהרבה מאוד צעירים מחליטים לנסות את מזלם באמריקה - ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות.

אין כל רע בלהרוויח כסף בצורה קלה ומהנה, בעיקר כאשר משלבת המשרה גם הוויה ייחודית ואווירה צעירה ומלוכדת. במהלך עבודה בארצות הברית תוכלו להיחשף לתרבות, סגנון ואנשים שונים ומיוחדים, אשר ישאירו בכם חותם לאורך זמן.

המשרות המוצעות לישראלים בעולם בכלל ובארה"ב בפרט כוללות מגוון אופציות:

אופר בארצות הברית

בייביסיטר לילדים של משפחות יהודיות, בעיקר, אשר מחפשות צעירים ישראליים שידגימו עבור ילדיהם הוויה ישראלית מהי. המשרה בתור אופר היא מחייבת יחסית, שכן המטרה היא להתעסק עם ילדים קטנים, אבל התגמול הוא שכר חודשי, הוצאות מחייה ודיור מסודר.

מכירה בדוכנים

הישראלים ידועים בכושר המכירה המולד שלהם, ולכן מרבית הצעירים מעדיפים להתפרנס כמוכרים בקניונים ובמרכזי מסחר, ולא להתחייב לשעות המחייבות של אופר, למשל. הפרנסה במכירות יכולה להתבסס על מכירה בעגלות בקניונים או מכירה פרונטאלית מדלת לדלת של ציורים ותמונות.

כמובן שלפני שאתם נוחתים באמריקה, מומלץ שתכינו את עצמכם מבחינת המשרה המועדפת עליכם, הוצאת האשרות הנחוצות לצורך העסקתכם בחו"ל ובירור מקדים לגבי מקומות מגורים מומלצים.

אם אתם מעוניינים לחיות ולהתפרנס בארצות הברית, להרוויח כסף טוב ולחסוך סכומים משמעותיים, אם אתם מעוניינים בחוויה שתישאר איתכם לאורך זמן רב - השאירו את הפרטים שלכם באתר, ונציגי השירות שלנו יחזרו אליכם בהקדם עם כל אפשרויות התעסוקה המתאימות לצרכיכם, כולל הסברים ותשובות בנוגע למגורים והנפקת ויזות ואשרות מתאימות!

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :