חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :בילויים ותיירות
שיט ב-10 נהרות מפורסמים באירופה – חלק א'|28.05.2015 מאת: שארק

 אם יש לכם עבודה באירופה וחושקים לטייל במרחבי הטבע ומקורות המים הרבים ביבשת, הכתבה הבאה היא בדיוק בשבילכם! קיבצנו עבורכם 10 מסלולי שיט בנהרות המפורסמים של אירופה, שתוכלו להרגיש חופשה בזמן עבודה בחו"ל.

גואדלקיוויר

אורכו של נהר גואדלקיוויר בספרד הוא 657 ק"מ, ושיט בו לוקח אתכם לרוחב מחוז אנדלוסיה המלכותי, כולל הערים סביליה וחרס, בירת היין והסוסים של ספרד. זו הזדמנות לגלות באמת את המהות של המחוז המעניין הזה ותרבותו.

 דואורו

אורכו של הדואורו הוא 897 ק"מ, והוא עובד בספרד ופורטוגל. דואורו הוא אחד מהנהרות הפחות מוכרים באירופה, למרות שהוא עובר בין כמה מאזורי היין המצויינים של צפון ספרד ופורטוגל. השיט מתחיל במצודה ההיסטורית של פורטו (Porto), שטים לתוך ספרד, וחוזרים ומסיימים בפורטו.

דנובה

נהר הדנובה נמתח לרוחב יבשת אירופה על פי 2,850 ק"מ, מגרמניה במערב דרך אוסטריה, סלובקיה, הונגריה, קרואטיה, סרביה, רומניה, בולגריה, מולדובה ועד לאוקראינה במזרח, שם הוא נשפך לים השחור. את השיט אפשר להתחיל בפסאו שבגרמניה עד שמגיעים לבודפשט, בירת הונגריה. המסע דרך שש המדינות, מתוך תשע בהן עובר הנהר, יהיה עשיר בנופים, צמחיה ואוויר נקי, אך לא רק. עצם העובדה שתעברו בשלוש בירות אירופיות (וינה, ברטיסלבה ובודפשט) מבטיחה גם ארכיטקטורה שווה, מוזיאונים נפלאים ונקודות עצירה מדהימות.

ריין

הריין הוא אחד הנהרות המפורסמים באירופה, ונמתח על פני 1,320 ק"מ בין שוויץ, ליכטנשטיין, אוסטריה, גרמניה, צרפת והולנד. מסע מרתק ומרהיב בנהר העובר דרך לא פחות משש מדינות שונות, ואף יוצר את הגבולות בין כמה מהן. בזכות אורכו, הוא מציע מגוון שלם של נופים ופעילויות, כמו ביקור במחוז היער השחור המלכותי בגרמניה, על הטירות האגדתיות שבו, לבין עצירה להשתוללות וקצת מריחואנה בערי הולנד. זוהי דרך נהדרות לראות את לב אירופה ברוגע ובנועם.

אלבה 

נהר האלבה מתפרס בין גרמניה לשכנתה צ'כיה, ואורכו כ-1,100 ק"מ. השיט מתחיל בברלין, עובר בעיר העתיקה של דרזדן וכולל כמה מהארמונות והגנים הבארוקיים השופעים באירופה.

לחלק ב' ו-5 הנהרות הבאים המומלצים לשיט באירופה לחצו כאן.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :