חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :תקשורת בחו"ל
קידומת רומניה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 קידומת רומניה – הלו, יאנקו...

מתכננים לימודים ברומניה? נוסעים לטיול או מסע שורשים? נעולים על ציד ערפדים בטרנסילבניה? נוסעים לעבוד במזרח אירופה? אל תשכחו לשמור על קשר טלפוני עם המשפחה והבית.

איך יוצרים קשר - מה היא קידומת רומניה?קידומת רומניה

אם ברצונך לחייג לרומניה יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת רומניה - 40 ואחריה את קידומת האזור המבוקש:

קידומת בוקרשט – 1

קידומת אורידאה - 59

קידומת יאסי - 32

אם השיחה מתבצעת מתוך המדינה אין צורך לחייג את קידומת רומניה, אלא רק את קידומת האזור.

תיירות ברומניה

רבים רואים את עדיין את רומניה כמדינה קומוניסטית וענייה, אך לא כך הוא המצב. מזה שנים רבות מתקיים ברומניה משטר דמוקרטי, כלכלת המדינה בפריחה וכך גם תיירות הפנים והחוץ. את נגיעות התרבות המערבית הממוסחרת, תוכלו למצוא בבוקרשט, אך יופייה האמיתי של המדינה נראה דווקא באזורים הכפריים. בין יערות ירוקים, מפלים, נהרות ופסגות הרים מושלגות תוכלו למצוא תרבות מרתקת ואוכל מקומי נפלא.

כמה המלצות לחוויות ברומניה: טיולי ג'יפים בנוף המרהיב של הרי הקרפאטים; ביקור ביקבים הרומנים וטעימת יינות משובחים; סיורים במחוז טרנסילבניה, מחוז הולדתו של הרוזן דראקולה; בילוי על חופי הים השחור כמו חוף ואמה ווקה (Vama Veche), המארח פסטיבלי מוסיקה שונים מג'אז ורוק ועד מוסיקה אלקטרונית.

חיים ברומניה

צעירים ישראלים רבים מחליטים לנסוע לרומניה בכדי ללמוד. מקצועות כמו רפואה, וטרינריה שתנאי הקבלה אליהם גבוהים במיוחד בישראל, ניתן ללמוד בקלות ברומניה. כמו גם מקצועות כמו רוקחות ואמנות. יתרון נוסף לסטודנטים הוא יוקר המחייה הנמוך במדינה.

מעוניינים לשלב טיול או לימודים במזרח או מרכז אירופה עם עבודה משתלמת במיוחד בתחום המכירות? בגרמניה, רוסיה, אנגליה, איטליה, קפריסין, צרפת ועוד - אתר טרמינל מציע לכם את העבודות המותאמות במיוחד לכם.

עבודות מכירה של אמנות, מוצרי טיפוח, תמונות ועוד – בקניונים או מדלת לדלת. הפוטנציאל לרווח הוא אינסופי, כל עוד תבואו עם רצון להרוויח וגישה חיובית. אנחנו נספק לכם עזרה בהשגת אישורי עבודה, טיפים, קשרים ועזרה במציאת מגורים.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :