חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :תקשורת בחו"ל
קידומת רוסיה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

קידומת רוסיה – קל ונוח להתקשר

טסים למסע שורשים, רוצים לחלוק חוויות עם ההורים בארץ? מתגעגעים ורוצים לשמור על קשר עם המשפחה שנשארה ברוסיה? אין דבר קל ונוח יותר מיצירת קשר טלפוני בין ישראל ורוסיה.

 איך יוצרים קשר - מה היא קידומת רוסיה?קידומת רוסיה

אם ברצונך לחייג לרוסיה יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת רוסיה - 7 ואחריה את קידומת האזור המבוקש:

קידומת מוסקבה – 95

קידומת סנט פטרסבורג - 812

קידומת ולדיווסטוק - 4232

אם השיחה מתבצעת מתוך המדינה אין צורך לחייג את קידומת רוסיה, אלא רק את קידומת האזור.

תיירות ברוסיה

רוסיה היא ההתגלמות של אירופה הקלאסית: תרבות ששרדה תהפוכות היסטוריות, פוליטיות וכלכליות. הפדרציה הרוסית השאירה מורשת ענפה של ספרות, שירה, מחול, תיאטרון וארכיטקטורה המספקת הנאה רבה לתיירים בערים כמו מוסקבה וסנט פטרסבורג.

למרות התמוטטותה של האימפריה הרוסית, שטחה של המדינה ענק, גובל במדינות כגון אסטוניה, אוקראינה, טורקיה, מונגוליה וסין. בזכות גודלה העצום היא מספקת נופים ואקלימים שונים בתכלית בכל איזור, הנעים ממדבריות קרח ועד מדבריות חול.

עבודה ברוסיה

רוצה לשלב טיול או ביקור מולדת עם עבודה מכניסה? הכלכלה הרוסית מתחזקת, ומספקת אפשרויות רבות ל"רבוטה". רוסיה היא ה-מקום לכל המעוניינים להשתלב ולהרוויח בשוק עבודה מגוון ומתפתח. ניתן לעבוד במדינה גם אם אין לכם ידע מעמיק של השפה הרוסית, אך חשוב להכיר מילים ומושגים בסיסיים.

בניגוד למדינות אירופאיות אחרות, שוק המכירות ברוסיה הוא שוק חדש, המעורר התלהבות בקרב הלקוחות. ניתן להשתלב בעבודות מכירה מכניסות ומגוונות: מכירת מוצרי קוסמטיקה, חפצי אמנות, תכשיטים, תמונות ועוד. העבודה נעשית בעגלות בקניונים או מדלת לדלת.

אם תמיד רציתם לטוס לביקור מולדת ולשלב אותו עם עבודה מכניסה ומהנה. אם הקסם והעושר של אירופה הקלאסית מושך אתכם, אבל אתם גם מחפשים להרוויח כסף גדול על הדרך – רוסיה היא המקום בשבילכם.

אחרי שתרוויחו כסף במכירות ברוסיה תוכלו להמשיך ולטייל באסיה או באירופה, לבחירתכם. אנחנו בטרמינל נעזור לכם ביצירת קשר עם מעסיקים, הנפקת אישורי עבודה ומציאת סידורי מגורים.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :