חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה :אוכל כשר/ישראלי בחו"ל
איך לחסוך בהוצאות אוכל בקנדה?|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

 איך לחסוך בהוצאות אוכל בקנדה?

לא מסובך במיוחד למצוא אוכל זול בקנדה. מכיוון שרוב האנשים שיצאו למטרת עבודה בקנדה מתגוררים בדירות ולא בבתי מלון שאין בהם מטבח, אפשרות החיסכון הראשונה והטובה ביותר היא לבשל בבית. זכרו שישנו ערך מוסף להכנת אוכל בבית בזמן עבודה בחו"ל. מלבד העובדה שזהו פיתרון יצירתי שבזכותו לא תצטרכו כל הזמן לשאול את עצמכם איך לחסוך בהוצאות, זוהי גם דרך מצוינת לפקח על כמות וסוג האוכל שאתם מכניסים לגופכם.
 
אם גרים כמה אנשים יחד באותה הדירה, שאולי אפילו חולקים את אותו מקום עבודה בקנדה, או אם יש עוד כמה חברים שגם עובדים בקנדה אתכם ולא היה אכפת לכם לחלוק אתם את ארוחת הערב, תוכלו גם להשתתף בהוצאות, וזהו חיסכון נוסף. את המוצרים תוכלו לקנות ברשתות המזון הגדולות, שמציעות מגוון רב של סוגי מזון, גם כאלו שאינכם מכירים כלל ושתמיד כיף לנסות.
 
הרשתות הזולות הן: Loblawsהזולה, Dominion, שהיא מעט יקרה יותר, Chains ו- Rabba. סביר להניח שאחרי תקופת עבודה בקנדה כבר תדעו לזהות את החנות שהכי נוח וזול לכם לקנות בה, אולם דעו מראש שבחלק מהמקרים תוכלו למצוא ברשתות המזון גם מזון כשר או אפילו ישראלי.

איך לחסוך בהוצאות אוכל ועדיין לאכול מחוץ לבית?

ללא ספק קשה לבשל כל יום את האוכל שלכם בבית, ולמי שבכל זאת, בתום יום עבודה בקנדה, רוצה לפעמים לאכול בחוץ, גם זה אפשרי. תוכלו למצוא בקנדה את הרשתות המוכרות מהארץ כמו מקדונלד'ס, ברגר קינג, קנטקי פרייד צ'יקן, פיצה האט ודומינוס פיצה. פה הן אף זולות ממחיריהן בארץ.
 
מזון מהיר מקובל וטעים נמכר בדוכני הנקניקיות – Veggie Dog – הנקניקייה הצמחונית. The Old Spagetti Factory היא רשת שמציעה ארוחות ספגטי זולות. השתדלו להימנע מצריכת מזון מהיר מוגברת, גם אם זו האופציה הזולה, הקלה והמהירה ביותר. זכרו שלרוב מזון זה מכיל רכיבים שאינם בריאים במיוחד ואף מזיקים, ואל תשכחו – משמינים ביותר.



מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :