חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :אוכל כשר/ישראלי בחו"ל
איך לחסוך בהוצאות אוכל באירלנד?|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

 איך לחסוך בהוצאות אוכל באירלנד?

לפעמים קשה למצוא אוכל זול באירלנד. מכיוון שרוב האנשים שיצאו לעבודה בחו"ל באירלנד מתגוררים בדירות ולא בבתי מלון שאין בהם מטבח, אפשרות החיסכון הראשונה והטובה ביותר היא לבשל בבית. זכרו שישנו ערך מוסף להכנת אוכל בבית. מלבד העובדה שזהו פיתרון יצירתי שבזכותו לא תצטרכו כל הזמן לשאול את עצמכם איך לחסוך בהוצאות, זוהי גם דרך מצוינת לפקח על כמות וסוג האוכל שאתם מכניסים לגופכם.
 
אם גרים כמה אנשים יחד באותה הדירה, שכולכם עובדים בחו"ל ביחד, או אם יש עוד כמה חברים שלא היה אכפת לכם לחלוק אתם את ארוחת הערב, תוכלו גם להתחלק בהוצאות, וזהו חיסכון נוסף. את המוצרים תוכלו לקנות ברשתות המזון הגדולות, שמציעות מגוון רב של סוגי מזון, גם כאלו שאינכם מכירים כלל ושתמיד כיף לנסות. הרשתות הזולות הן: Dunes Srores, Lidl, Supervalu, Tesco ו- Spar.
 
שימו לב שבמקרים רבים מחירי הפירות והירקות מופקעים, בוודאי אם משווים אותם למחירים בארץ. סביר להניח שאחרי תקופת עבודה באירלנד כבר תדעו לזהות את החנות שהכי נוח וזול לכם לקנות בה, אולם דעו מראש שבחלק מהמקרים, כמו בארץ, הרשת מציעה מעדניית מזון מוכן כמו כריכים משביעים.
 
איך לחסוך בהוצאות אוכל ועדיין לאכול מחוץ לבית?
 
ללא ספק קשה לבשל כל יום את האוכל שלכם בבית, ולמי שבכל זאת רוצה לפעמים, בתום יום עבודה באירלנד, לאכול בחוץ, האפשרות הטובה ביותר למזון מהיר היא לאכול בפאבים. שימו לב שהפאבים מפסיקים להגיש אוכל בשעה מוקדמת יחסית (סביבות 21:00 בערב), ולכן כדאי שתדאגו לארוחת הערב שלכם מבעוד מועד. הארוחות המוגשות בפאבים מורכבות לרוב מהמאכלים האיריים המסורתיים – תבשילי קדירה, מחית תפוחי אדמה וכרוב, מאכלים המבושלים בבירה, סתם צ'יפס ועוד.
 
דוכני ה"פיש אנד צ'יפס" מהווים אופציה זולה גם אם לא בריאה במיוחד עבורכם, והם פתוחים עד שעה מאוחרת. השתדלו להימנע מצריכת מזון מהיר מוגברת, גם אם זו האופציה הזולה, הקלה והמהירה ביותר. זכרו שלרוב מזון זה מכיל רכיבים שאינם בריאים במיוחד ואף מזיקים, ואל תשכחו – משמינים ביותר.מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :