חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :אוכל כשר/ישראלי בחו"ל
איך לחסוך בהוצאות אוכל בסקוטלנד?|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

 איך לחסוך בהוצאות אוכל בסקוטלנד?

לפעמים קשה למצוא אוכל זול בסקוטלנד. מכיוון שרוב האנשים שנמצאים למטרת עבודה בחו"ל בסקוטלנד מתגוררים בדירות ולא בבתי מלון שאין בהם מטבח, אפשרות החיסכון הראשונה והטובה ביותר היא לבשל בבית. זכרו שישנו ערך מוסף להכנת אוכל בבית. מלבד העובדה שזהו פיתרון יצירתי שבזכותו לא תצטרכו כל הזמן לשאול את עצמכם איך לחסוך בהוצאות, זוהי גם דרך מצוינת לפקח על כמות וסוג האוכל שאתם מכניסים לגופכם.
 
אם גרים כמה אנשים יחד באותה הדירה, שאולי גם חולקים את אותו מקום עבודה בסקוטלנד, או אם יש עוד כמה חברים שלא היה אכפת לכם לחלוק אתם את ארוחת הערב, תוכלו גם להשתתף בהוצאות, וזהו חיסכון נוסף. את המוצרים תוכלו לקנות ברשתות המזון הגדולות, שמציעות מגוון רב של סוגי מזון, גם כאלו שאינכם מכירים כלל ושתמיד כיף לנסות. הרשתות הזולות הן: Lidl, Tesco ו- Asda.
סביר להניח שבזמן שאתם עובדים בחו"ל בסקוטלנד כבר תדעו לזהות את החנות שהכי נוח וזול לכם לקנות בה, אולם דעו מראש שבחלק מהמקרים, כמו בארץ, הרשת מציעה מוצרי תגית עצמית, שהיא מכינה ואורזת בעצמה, והמחירים שלהם זולים מהשאר.
 

איך לחסוך בהוצאות אוכל ועדיין לאכול מחוץ לבית?

ללא ספק קשה לבשל כל יום את האוכל שלכם בבית, ולמי שבכל זאת רוצה לפעמים, בתום יום עבודה בסקוטלנד, לאכול בחוץ, גם זה אפשרי. אף על פי שתוכלו למצוא פה את הרשתות המוכרות בכל העולם כמו מקדונלד'ס, היא אינה זולה במיוחד.
ישנן כמה רשתות בולטות למזון מהיר כמו The Local Caffe, שנסגרת מוקדם אך מציעה ארוחות צהריים פשוטות וזולות. אוכל זול כמו פשטידות בשר, כריכים או תפוחי אדמה אפויים זמינים כמעט בכל דוכן או חנות, והם זולים ביותר. 

Fish and Chips – דג וצ'יפס מטוגנים בשמן עמוק, מאכל שעשוי להיות טעים אך משמין, ובכל מקרה זמין וזול.
השתדלו להימנע מצריכת מזון מהיר מוגברת, גם אם זו האופציה הזולה, הקלה והמהירה ביותר. זכרו שלרוב מזון זה מכיל רכיבים שאינם בריאים במיוחד ואף מזיקים, ואל תשכחו – משמינים ביותר.מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :