חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :אוכל כשר/ישראלי בחו"ל
איך לחסוך בהוצאות אוכל בספרד?|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

 איך לחסוך בהוצאות אוכל בספרד?

בספרד הזדמנויות רבות למצוא אוכל זול. מכיוון שרוב האנשים שיצאו לתקופת עבודה בספרד מתגוררים בדירות ולא בבתי מלון שאין בהם מטבח, אפשרות החיסכון הראשונה והטובה ביותר היא לבשל בבית. זכרו שישנו ערך מוסף להכנת אוכל בבית. מלבד העובדה שזהו פיתרון יצירתי שבזכותו לא תצטרכו כל הזמן לשאול את עצמכם איך לחסוך בהוצאות בזמן עבודה בחו"ל, זוהי גם דרך מצוינת לפקח על כמות וסוג האוכל שאתם מכניסים לגופכם.
 
אם גרים כמה אנשים יחד באותה הדירה, שאולי חולקים את אותו מקום עבודה בספרד, או אם יש עוד כמה חברים שלא היה אכפת לכם לחלוק אתם את ארוחת הערב, תוכלו גם להתחלק בהוצאות, וזהו חיסכון נוסף. את המוצרים תוכלו לקנות ברשתות המזון הגדולות, שמציעות מגוון רב של סוגי מזון, גם כאלו שאינכם מכירים כלל ושתמיד כיף לנסות.
 
הרשתות הזולות הן: supermarche, Hipercor, Alcampo ו-Eroski. תוכלו לערוך קניות גם בשווקים המקומיים, שמציעים שפע של ירקות ופירות טריים, ואת שאר מוצרי המזון שתחפשו. סביר להניח שאחרי תקופת עבודה בספרד כבר תדעו לזהות את החנות שהכי נוח וזול לכם לקנות בה, אולם דעו מראש שבחלק מהמקרים, כמו בארץ, הרשת מציעה מוצרי תגית עצמית, שהיא מכינה ואורזת בעצמה, והמחירים שלהם זולים מהשאר.
 

איך לחסוך בהוצאות אוכל ועדיין לאכול מחוץ לבית?

ללא ספק קשה לבשל כל יום את האוכל שלכם בבית, ולמי שבכל זאת רוצה לפעמים, בתום יום עבודה בספרד, לאכול בחוץ, הנה כמה אופציות למזון מהיר, שנמצא בשפע בספרד. בספרד המזון המהיר הוא טרי, רב-טעמים, ולו רק בשביל החווייה שווה לנסות את דוכני הטאפאס הפזורים בכל מקום, ובשווקים המקומיים בפרט. כמובן ישנן גם הרשתות שאנחנו מכירים מכל מקום אחר בעולם כמו מקדונלד'ס ופיצה האט, אולם המחירים אינם נופלים מאלו של הארץ.
 
השתדלו להימנע מצריכת מזון מהיר מוגברת, גם אם זו האופציה הזולה, הקלה והמהירה ביותר. זכרו שלרוב מזון זה מכיל רכיבים שאינם בריאים במיוחד ואף מזיקים, ואל תשכחו – משמינים ביותר.מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :