חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :אוכל כשר/ישראלי בחו"ל
איך לחסוך בהוצאות אוכל בארצות הברית?|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

 איך לחסוך בהוצאות אוכל בארצות הברית?

ארצות הברית מציעה אפשרויות רבות למציאת אוכל זול. מכיוון שרוב האנשים שנמצאים בתקופת עבודה בארצות הברית מתגוררים בדירות ולא בבתי מלון שאין בהם מטבח, אפשרות החיסכון הראשונה והטובה ביותר היא לבשל בבית. זכרו שישנו ערך מוסף להכנת אוכל בבית. מלבד העובדה שזהו פיתרון יצירתי שבזכותו לא תצטרכו כל הזמן לשאול את עצמכם איך לחסוך בהוצאות, זוהי גם דרך מצוינת לפקח על כמות וסוג האוכל שאתם מכניסים לגופכם.
 
אם גרים כמה אנשים יחד באותה הדירה, שאולי אפילו חולקים את אותו מקום עבודה בארצות הברית, או אם יש עוד כמה חברים שלא היה אכפת לכם לחלוק אתם את ארוחת הערב, תוכלו גם להשתתף בהוצאות, וזהו חיסכון נוסף בזמן עבודה בחו"ל. את המוצרים תוכלו לקנות ברשתות המזון הגדולות, שמציעות מגוון רב של סוגי מזון, גם כאלו שאינכם מכירים כלל ושתמיד כיף לנסות, ועדיף להיצמד אליהן ולא אל המכולות השכונתיות, שמוצרי המזון שהן מציעות אינם טריים תמיד, ובוודאי אינם זולים כמו ברשתות.
 
הרשתות המוכרות הן: Trader Joe's שחנויותיה פזורות ברחבי ארצות הברית - http://www.traderjoes.com, Wal Mart המוכרת שמציעה מחירים זולים לא רק על מוצרי מזון אלא גם על כל דבר אחר, http://www.walmart.com (שימו לב שחלק מהסניפים אף פתוחים 24 שעות ביממה), Ralph's http://www.ralphs.com/homepage/index.htm, Albertsons, Sam´s Club, Walgreens ו- Kroger. סביר להניח שאחרי תקופת עבודה בארצות הברית ומגורים באותו המקום, כבר תדעו לזהות את החנות שהכי נוח וזול לכם לקנות בה, אולם דעו מראש שלעתים ניתן להירשם כחברים ברשתות אלו, מה שמקנה לכם הנחה נוספת.

איך לחסוך בהוצאות אוכל ועדיין לאכול מחוץ לבית?

ללא ספק קשה לבשל כל יום את האוכל שלכם בבית, ולמי שבכל זאת רוצה לחטוא לפעמים ולאכול בחוץ, הנה כמה אפשרויות למזון מהיר, שנמצא בשפע בארצות הברית, שהרי מדינה זו היא שהמציאה את המינוח. הרשתות שאנחנו מכירים מהארץ כמו מקדונלד'ס, בורגר קינג, קנטאקי פרייד צ'יקן ופיצה האט זולות כאן בהרבה ממה שאנחנו מכירים. הוסיפו להן גם את וונדיס, שניסתה לפני כעשור וחצי לחדור את השוק הישראלי ולא הצליחה, ואת Jack in the Box.
 
בנוסף להמבורגרים ולפיצות, בארצות הברית רווח גם המזון המקסיקני המהיר, והרשתות הזולות הן Taco Bell, Rubio's ו-Carl's Jr. השתדלו להימנע מצריכת מזון מהיר מוגברת, למרות התביעות הגדולות ולמרות הניסיונות הכנים להפחית את כמות הקלוריות שמכילה כל ארוחה, ארצות הברית היא עדיין ביתה של אחת מאוכלוסיות השמנים הגדולה בעולם, ורשתות המזון המהיר היא אחת הסיבות העיקריות לכך.
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :