חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
סיאטל – עיר של איכות ורמה|28.05.2015 מאת: שארק

סיאטל היא אחד הערים היפות והעשירות בארה"ב. עבודה בארה"ב בסיאטל ופרבריה יוצרת הזדמנויות לעבודה בחו"ל מושלמת. האיזור אשר מתאפיין במיוחד ברמת מחייה גבוהה, עשיר באטרקציות טיול ובילויים.

אזור סיאטל יושב לראשונה לראשונה ב-14 בנובמבר 1851, על ידי ארתור א. דני וצוותו, בשם הראשון ניו-יורק, לאחר מכן דוואמפס ולבסוף סיאטל, על שמו של צ'יף נואה סיאטל (Sealth), שהיה הצ'יף של שני שבטים מקומיים. בעיר כ-600 אלף תושבים, ובכל המטרופולין 3.3 מיליון נפשות. כינויה הרשמי הוא עיר האזמרגד (Emerald City), לאור הסביבה הטבעית הירוקה שמקיפה את העיר.

 סיאטל נחשבת למולדת הגראנג', בה נוסדו להקות כמו נירוונה, פרל ג'אם ואליס אין צ'יינס. היא נחשבת לעיר עם צריכת קפה רבה, ולא בכדי - מספר חברות קפה מצליחות (כדוגמת סטארבקס) התחילו את דרכן בסיאטל. בסיאטל גם אחוז בוגרי הקולג' הגבוה בארצות הברית.

כבסיסם של חברות הענק לציוד ולבגדי טיולים והרפתקאות, Eddie Bauer ו- REI, זה לא מפתיע שאנשי סיאטל אוהבים את הטבע שמסביבם. ניתן אפילו לטייל ברגל בשבילים בשטחי הבר בלי לצאת מהעיר בכלל. בסווארד פארק (Seward Park), הבולט לתוך אגם וושינגטון עשרה ק"מ מדרום-מזרח לעיר, יש שבילים באורך מספר ק"מ בשרידי היער העתיק, ושבילים ארוכים יותר נמתחים ב-2,100 הדונמים של דיסקאברי פארק (Discovery Park), שמונה ק"מ מצפון-מערב לדאונטאון.

מסלול ארוך נוסף למטיילים ושווה לקחת את החבר'ה השותפים לעבודה בחו"ל עמכם, בטיול רגלי והכי מומלץ ביים כאחת הוא ברק-גילמן טרייל (
Burke-Gilman Trail), שביל סלול באורך 20 ק"מ בקצהו הצפוני של אגם וושינגטון, בתחומי הפרבר קנמור (Kenmore). השביל צמוד למסילת רכבת ישנה לאורך חופיהם של אגם יוניון ושל אגם וושינגטון.. גרין לייק פארק (Green Lake Park), מקום אהוד לגולשי-רוח בקיץ.

במזג אוויר טוב, ניתן ליהנות באגם יוניון משיט מפרשיות, כמו גם לחתור בקיאקים בים ובאשדים. במרכז הפעילויות ווטרפרנט (
Waterfront Activity Center) בקמפוס של אוניברסיטת וושינגטון ניתן לשכור סירות קאנו וסירות משוטים. לא רחוק מהעיר נמצאים גם כמה אתרי סקי טובים.

 

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :