חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
רחובות הקניות השווים בעולם – ניו יורק|28.05.2015 מאת: שארק

עבודות בחו"ל כידוע תורמות הרבה מזומנים לכיס, אבל לא צריך להיות בונקרים ולשמור את הכל לפנסיה. כמה כסף אפשר להרוויח מבלי לבזבז אותו, במיוחד אם אתם במהלך עבודה בארה"ב בבירת הצריכה העולמית? במהלך עבודה בחו"ל תוכלו למצוא הרבה פריטים ומוצרי אופנה שאין סיכוי שתמצאו בארץ. רשתות, מעצבים, חנויות ומה לא. אחרי שעבדתם בחו"ל כיף לחזור הביתה עם דברים חדשים ויפים שלאף אחד אין. קיבצנו עבורכם 4 מוקדי קניות עיקריים בלונדון, ניו-יורק, פריז ומילאנו בסדרת כתבות מיוחדת.

בניו יורק השדרה החמישית מאכלסת את מעצבי-העל וגם חנויות קונספט של נייקי, ה-NBA ועוד. אולם, החנות שזוכה למרב תשומת הלב הציבורית בשנים האחרונות היא חנות הדגל של המותג אברקרומבי אנד פיץ ,'  שבפתחה משתרך תור ארוך של תיירים.

 

  מתחם המייסיס, המפגש בין רחוב 34 לברודוויי. שם שוכנים סניפים של גאפ, אולד נייבי, ,American eagle ,Forever 21  ויקטוריה'ז סיקרט ועוד. האיזור הטרני והעדכני יותר הוא: .NoHo ,Nolita ,Soho  לצד הסוהו המוכר שני מתחמים נוספים: נוליטה נמצא ברחובות Elizabeth Mott  ו ,Mulberry-  ו NoHo-  בין רחוב Houston בצדו הדרומי, רחוב Bowery והשדרה השלישית. גםCarroll Gardens   בברוקלין מתפקדת שנים מספר כמקום הטרנדי החדש המושך אליו אמנים ומעצבים צעירים שהגיעו לשם מפאת שכר הדירה הנמוך

יחסית למנהטן. בתחילה רחוב Williamsburg היה החם ביותר, ועד היום הוא מציע מבחר לא מבוטל של בוטיקים וחנויות מותג, אך היום האזור החדש הוא מתחם ,Carroll Gardens שהוא חלק ממתחם גדול יותר בשם .Cobble Hill ברחובות המרכזיים שם ממוקמות עיקר החנויות וכן הבוטיקים Smith ו .Voila-  הבוטיק Bird מציע בגדים של מעצבים כמרטין מרג'יאלה וניקול פרחי. דוגמה נוספת היא החנות Andie Woo להלבשה תחתונה ובגדי פנאי.

 

 אגב, הארלם כבר אינה המקום המפחיד שהיתה: האזור מתפתח ונעים מאוד להסתובב בו. גם הרשתות הבינו את הפוטנציאל, ואפשר למצוא שם למשל סניף של H&M  ואולד נייבי. הרחובות העיקריים לקניות הם 125 ו-124.

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :