חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

מרכז ודרום אמריקה :בילויים ותיירות
דרום אמריקה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 איך לטייל עם ילדים ברחבי דרום אמריקה?

אם אתם תרמילאים בנפשכם ויש לכם ילדים, סביר להניח כי אתם מחכים כבר לרגע שהם יגדלו קצת כדי לקחת אותם לטיול בהודו או דרום אמריקה. מי כמוכם יודע אילו חוויות ניתן לצבור בטיול וכמה הן באמת בלתי נשכחות. אז לפני שאתם מצהירים בפני הילדים "נוסעים לטיול!", קחו עט ונייר ועשו רשימה של כמה דברים חשובים.דרום אמריקה

טיול עם ילדים- איך הוא נראה?

כמובן שטווח הגילאים של הילדים משחק תפקיד חשוב. אם למשל מדובר בתינוק, הרי שהוא יתלווה ברצון לכל מקום שתיקחו אותו, ינמנם כשירצה לישון, ויחייך כשתצחיקו אותו.

לעומת זאת, אם מדובר בילדים קצת יותר גדולים (כאלה שכבר הולכים ומדברים ויש להם רצונות משלהם), תצטרכו לתכנן את לוח הזמנים שלכם ואת המסלול כולו על פי מה שיתאים גם להם, בהנחה שאתם רוצים שהם יהנו ולא יאמללו אתכם בחוסר סבלנותם.

לטיול עם ילדים בהודו או דרום אמריקה, תאלצו לדאוג לציוד הכרחי עוד מהארץ. בטיול ייתכנו מקרים בהם תצטרכו להעניק עזרה רפואית בסיסית לילדיכם אך לא יהיה בקרבת מקום בית חולים או אפילו בית מרקחת. כדי למנוע כמה שאפשר מצבים בהם לא תוכלו לתת עזרה ראשונה בעצמכם, כדאי לקחת בתיק תרופות כגון משככי כאבים, אנטיביוטיקה, כדורים נגד כאבי בטן, תחבושות ומשחות למיניהן וכדומה.

דרום אמריקה- אוכל לילדים

ברוב המדינות בדרום אמריקה תוכלו למצוא אוכל מערבי כמו פסטות, נקניקיות והמבורגרים, שסביר להניח שהילדים שלכם יכירו ויאהבו. עם זאת, לא יזיק לקחת אתכם מהארץ כמה חטיפים ונישנושים למקרה שתיקלעו למשבר קולינרי עם הילדים ולנסיעות ארוכות באוטובוסים או רכבות.

נסו להימנע מלאכול במסעדות מפוקפות ודוכני מזון וחפשו את הרשתות המוכרות כדי למזער את הסיכון להרעלות קיבה.

שלבו טיול בעולם עם עבודה נחשקת כמו מכירות! נשמח להפנות אליכם מעסיקים ברחבי העולם וגם בדרום אמריקה שמחכים לכם בקוצר רוח על מנת שתמכרו את מוצריהם כדי שיוכלו לחלק לכם עמלות גבוהות שאין כמוהן. רק תגידו לנו לאן לשלוח אותם והם כבר בדרך...

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :