חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :תקשורת בחו"ל
קידומת ספרד|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 קידומת ספרד – אולה!

איך אומר השיר – חו"ל זה פה ממש ממול. טסתם לשילוב של עבודה וחופשה בספרד, החברים והמשפחה קרובים אבל מתגעגעים? איך מתקשרים אליכם? קודם כל קידומת ספרד

איך יוצרים קשר - מהי קידומת ספרד?קידומת ספרד

אם ברצונך לחייג לספרד, יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת ספרד – 34 ואחריה את קידומת האזור המבוקש:

קידומת ברצלונה – 93

קידומת ולנסיה – 96

קידומת לאס פלמס – 928

קידומת מדריד – 91

קידומת פאלמה דה מיורקה – 971

קידומת קורדובה – 957

אם השיחה מתבצעת מתוך המדינה אין צורך לחייג את קידומת ספרד, אלא רק את קידומת האזור.

סוגי תעסוקה באירופה

בספרד בפרט ובאירופה בכלל, ניתן למצוא תעסוקה בתחומים מגוונים: בעלי הכשרה ורצון להשתקע יוכלו למצוא עבודה בתחום ההייטק, בעלי עבר צבאי מתאים יוכלו לעבוד בתחום האבטחה, מי שאוהב לעבוד עם ילדים יוכל למצוא עבודה כאופר.

עבודה בספרד

בין כל תחומי התעסוקה שמציעה ספרד, הדרך הטובה ביותר להגיע לרווחים נאים וללא התחייבות של זמן הוא תחום המכירות. בעזרת אתר טרמינל תוכלו למצוא את עבודת המכירות המתאימה לכם, בכל איזור של ספרד שתבחרו. תוכלו לעבוד בברצלונה, מדריד או בילבאו. בעגלות בקניונים, בסטות בשווקים, מכירות בסיטונאות או דוכני מכירה בתערוכות.

אירופה מספקת יתרונות רבים בתחום התעסוקה: יחסית למדינות כמו אוסטרליה או ארה"ב, רוב חלקי יבשת אירופה קרובים יחסית לישראל וקל "לקפוץ" לכמה שבועות, להרוויח כסף מעולה ולחזור לארץ. מעבר לזה המשכורת משולמת ביורו.

אז אל תבזבזו זמן, מלאו את טופס ההתקשרות של פורטל טרמינל ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם מגוון הצעות עבודה מפתות. פורטל טרמינל מתחייב לקשר אתכם למעסיקים הוותיקים ואמינים ביותר שיבטיחו לכם נחיתה רכה בכל מקום בעולם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :