חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :תקשורת בחו"ל
שיחת טלפון מארצות הברית|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

איך תבצעו שיחת טלפון מארצות הברית למשפחה ולחברים בארץ?

 אז הגעתם למחוז חפצכם, הנחתם את הדברים, אכלתם, שתיתם, אפילו מצאתם מקום לישון. כעת מוכנים לעבודה בחו"ל? למי שמתגעגע הביתה או סתם רוצה לשתף את החברים בכל מה שעובר עליו, להלן דרכי השימוש בטלפון מארצות הברית. לביצוע שיחות טלפון מארצות הברית:
 

שיחת טלפון באמצעות טלפון סלולרי 

הרשתות הסלולריות הפעילות בארץ מאפשרות לכם לקחת אתכם את הסלולריים שלכם לארצות הברית, ומבטיחות תקשורת קלה גם אם יקרה. אין צורך ברישום מוקדם לפני הנסיעה, החיוג הוא מהיר ונוח, ואפילו תוכלו להתקשר ישירות למספרי טלפון בארצות הברית או בארץ ששמורים אצלכם בזיכרון. כל הרשתות מציעות מבצעים לקראת החגים.
 
וודאו לפני שאתם מסתמכים על הרשתות הישראליות, שהן תומכות גם בשיחות מקומיות בכל מקום בארצות הברית. כרטיס SIM בינלאומי הוא אמצעי חשוב לחיסכון בעלויות השיחות. ניתן לרכוש כרטיס עולמי או מקומי וכך לחסוך בעלויות השיחה. בארצות הברית אפשר לקנות את הכרטיס המבוקש בכל מקום (קיוסקים, תחנות רכבת, דוכן עיתונים וכו´). כמו כן, ניתן לקנות כרטיסים כאלו מראש באתרי אינטרנט. עלות רכישת הכרטיס מראש בארץ נעה בין 109 ל-139 שקלים. גם בארצות הברית ניתן לרכוש את כרטיס ה-SIM מראש, המחירים נעים בין 40$ ל-100$, ומספר דקות השיחה הוא בהתאם. חלק מהחברות מציעות עסקאות שכוללות שיחות נכנסות בחינם.

שיחת טלפון באמצעות כרטיס חיוג

לשימוש בטלפונים ציבוריים הפזורים ברחוב, במרכזי הקניות ובמסעדות, אופציה זולה יותר ממכשיר טלפון סלולרי, גם אם מעט פחות זמינה וקצת יותר מסורבלת. לאלו מכם שמתכננים לשהות תקופה ארוכה מחוץ לארץ הקודש, ולהישאר באותו האזור (נאמר, לצורך עבודה), כרטיס החיוג הוא פיתרון מצוין שעובד כך:

1. מחייגים מספר מקומי הנמצא באזורכם, שרשום על גבי הכרטיס. חלק מכרטיסי החיוג מציעים שיחות מקומיות ללא תשלום. יש גם כרטיסים אשר מספקים מספר עם קידומת 1-800 (מספר חינם) אבל ברוב הכרטיסים, השיחה כרוכה בעלות נוספת: או לכל שיחה (דמי חיבור), או/וגם תוספת על כל דקה. לכן כדאי להימנע ממספרי החינם.
2. מקלידים מספר קוד אישי שכתוב על גבי הכרטיס, או שניתן לכם בעת הקנייה.
מענה קולי יאמר לכם כמה כסף נותר לכם על הכרטיס. תתבקשו לחייג את המספר שאליו רציתם להתקשר – כמובן, תצטרכו להקיש את כל הקידומות הרלוונטיות, שרשומות על גבי הכרטיס גם כן. 
 
את כרטיס החיוג לביצוע שיחות טלפון מארצות הברית לישראל ניתן לרכוש כבר שם, אבל גם בארץ, באמצעות החברות לחיוג בינלאומי לישראל - 012 - קווי זהב, 013 – ברק ו-014 - בזק בינלאומי (כ-70 שקלים ל-250 דקות שיחה לארץ מארצות הברית ומקנדה, נכון ליולי 2008). חברות אלו גם מציעות מסלולים לתשלום חודשי שוטף. המסלולים מאפשרים קביעה מראש של מספרי טלפון מארצות הברית, שהחיוג אליהם יהיה מוזל, דקות שיחה חינם ועוד.
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :