חיפוש עבודות בחו"ל

        

מגזין

אפריקה
עבודה זמנית|07.02.2016 מאת: מגזין חיילים משוחררים

 חיילים, גלו הכול על עבודה נדרשת!

זהו, השירות הצבאי הסתיים לו והחיים האמיתיים עומדים להתחיל. הבעיה היא, שרוב החיילים משתחררים מהצבא עם מינוס נחמד או במקרה הטוב עם יתרה מאופסת בבנק, ואין להם ברירה אלא למצוא קודם כל סוג של עבודה זמנית. מהם סוגי העבודות הרלוונטיות לחיילים משוחררים ומהי עבודה מועדפת? הנה כל הפרטים.

חושבים על עבודה זמנית? הנה כמה רעיונותעבודה זמנית

סביר להניח שהתחום בו תשתלבו בעבודה מיד לאחר השחרור לא יהיה המקצוע שתבחרו בו להמשך החיים. אחרי הכול, עוד לא היה לכם את הזמן לחשוב במה אתם טובים ומה מעניין אתכם, או להתנסות בעבודות שונות. לכן, העבודה שתמצאו כעת תחשב לזמנית, שכן היא תתפרש על תקופת זמן מוגבלת, כחצי שנה עד שנה. אילו עבודות נכללות בקטגוריה הזו? הכנו לכם מספר דוגמאות כאן בטרמינל:

- עבודה בחו"ל - ודאי התוודעתם כבר לכמה צעירים שיצאו לעבוד בחו"ל במדינות ארצות הברית, אירופה וכדומה. עבודה זמנית בחו"ל נחשבת לרווחית והיא סובבת בעיקר סביב תחום המכירות, אך גם במקצועות כמו אבטחה, מלצרות, שירות ועוד.

- עבודות נדרשות - מתוך רצון לסייע לחיילים המשוחררים, ניתנת להם ההזדמנות לעסוק במספר מקצועות מוגדרים, שיצ'פרו אותם בתום תקופה בת שישה חודשים במענק נדיב של כמה אלפי שקלים. העבודות המועדפות הפופולאריות ביותר הן בתחנות הדלק ובתי המלון, אך יש כמה עבודות נוספות אותן נמנה עבורכם פה.

מהי עבודה נדרשת?

עבודה מועדפת מזכה את החיילים שמחזיקים בה לפחות במשך חצי שנה במענק מכובד למדי שעומד על כ-9000 שקלים. על כן, חיילים משוחררים שגם ככה החליטו שעליהם לעבוד מוצאים תועלת רבה בעבודות הנדרשות המעניקות להם לא רק משכורת חודשית אלא גם את הזכות למענק.

העבודות הנדרשות הן כדלהלן: בתי מלון (כמלצרים, עובדי ניקיון או מטבח, חדרנים וכו'), תחנות דלק (כולל שטיפת מכוניות), מפעלי תעשייה (טקסטיל, מזון וכדומה), תחום הבנייה, תחום החקלאות ועבודות טיפוליות עם האוכלוסייה המוגבלת.

יש לציין שבכל התחומים המוזכרים לעיל לא נכללות משרות של מזכירות או פקידות אלא כאלו הקשורות יותר בשירות, טיפול או ייצור.

מי מכם שיבחרו בטיפול באוכלוסייה המוגבלת, יעסקו בעיקר בסיוע לאנשים המתקשים בפעולות הרגילות והשגרתיות ביותר כמו רחצה יומית, אכילה, הלבשה ועוד. המטפלים יעבדו במסגרות הבריאות הציבוריות ולמשל בבתי חולים במחלקות הסיעודיות, מעונות יום ועוד.

איך כדאי לבחור?

מאחר והמשכורת תהיה כמעט זהה עבור רוב המשרות והמענק יהיה אותו מענק, מומלץ לבחור בעבודה בה תוכלו להתמיד לפחות חצי שנה, כלומר, כזו שתתאים למיומנויות ולאופי שלכם.

עבודה נדרשת או עבודה בחו"ל? מעוניינים לשמוע עוד על עבודות בחו"ל לחיילים משוחררים, גובה משכורות ממוצע ואפשרויות תעסוקה? רוצים לגלות מה מגיע לכם כחיילים משוחררים? נשמח לייעץ ולעזור וגם להפנות אתכם לכל הגורמים הרלוונטיים. עם טרמינל אתם בידיים טובות!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :