חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אסיה :תקשורת בחו"ל
קידומת תאילנד|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

קידומת של תאילנד – קל ונוח לטלפן לתאילנד

אם בחרתם את האווירה השקטה של האיים או את החוויה שוקקת החיים של בנגקוק – תאילנד מלאה חוויות מעניינות. כדי שתוכלו לספר עליהן למשפחה ולחברים, ריכזנו לכם מידע על קידומת תאילנד.קידומת תאילנד

 איך מתקשרים עם קידומת תאילנד?

אם תרצו לחייג לתאילנד יש לחייג תחילה את קידומת ספק השיחות הישראלי, אחר כך את קידומת תאילנד – 66 ואחריה את קידומת האזור המבוקש.

קידומת של תאילנד לפי אזורים עיקריים

קידומת של העיר בנגקוק – 2

קידומת של תאילנד, האזור הצפון-מזרחי – 4

קידומת האזור הצפוני של תאילנד – 5

קידומת של תאילנד, האזור הדרומי – 7

אם אתם מטלפנים מתוך המדינה אין צורך בקידומת של תאילנד אלא רק בקידומת האזורית ואחריה מספר הטלפון.

תיירות בתאילנד

תאילנד היא מוקד תיירותי שוקק, לתיירים מישראל ומרחבי העולם. המדינה מציעה מגוון פעילויות וחוויות תרבותיות ואנתרופולוגיות, כאשר עלות המחייה והאטרקציות לרוב זולה במיוחד. אנשים רבים בוחרים לעבוד במכירות במדינות אחרות במזרח כמו סין ולהוציא את ההכנסה הגבוהה יחסית על תענוגות בתאילנד.

בביקור בתאילנד תוכלו לבלות וליהנות מחיי הלילה הסוערים, השווקים, החנויות ואף מגן החיות המפורסם שמציעה עיר הבירה בנגקוק. להיזרק בלב האוקיאנוס בין עצי הקוקוס באיים קוסמוי, קופנגן, קופיפי, פוקט ועוד.

לרכוב על פילים, לשוט בנהרות המפורסמים מה-קונג וקוק ולבקר את שבט ארוכות הצוואר שבצפון תאילנד. מכיוון שהמדינה מציעה מגוון רחב של פעילות תיירותית, היא מתאימה גם לחופשות משפחתיות ולחופשות זוגיות רומנטיות.

עבודה במזרח

בכל שנה יותר ויותר ישראלים נוסעים לעבודה במדינות אסיה. מדינות כמו סין, יפן וסינגפור מספקות הזדמנויות עבודה, בסביבה חדשה ומעניינת ומאפשרות לשלב טיול עם עבודה לא מחייבת ומכניסה. היפנים, למשל חיים בחברה צרכנית ומרוויחים משכורות גבוהות יחסית – כך שקל למכור להם ולהרוויח הרבה. מדינות רבות באסיה זוכות לצמיחה כלכלית מתמדת ומתחזקות תיירות פנים וחוץ ענפה לכל אורך השנה. עבודה מול תיירים לא מחייבת את שפת המקום ומאפשרת לכם לנהל שיחות מכירה באנגלית.

אם אתם מעוניינים בעבודה בתחום המכירות עם פוטנציאל רווח גבוהה מאד, שניתן לשלב עם טיול באזורים המעניינים ביותר בעולם – פורטל טרמינל הוא המקום בשבילכם.

פורטל טרמינל מספק לכם מידע וטיפים על עבודה ותיירות ברחבי העולם. נעזור לכם בקבלת אשרות עבודה במדינות שונות ונקשר אתכם למעסיקים אמינים ומקצועיים באסיה, אירופה, קנדה, ארצות הברית, אוסטרליה, אירופה, אפריקה, מרכז ודרום אמריקה.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :