חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה :בילויים ותיירות
טיסות לטורונטו|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

רוצים לטייל ולעבוד בקנדה? התחילו בתהליך כאן ועכשיו.

בין אם אתם מעוניינים רק לעבוד ובין אם אתם רוצים לשלב בין עבודה וטיול, קנדה היא מקום מצוין לעשות זאת, התחומים בהם ניתן לעבוד בקנדה דומים ברובם לאלה בארה"ב, עיקר הביקוש וההיצע הוא בתחום המכירות בקניונים.טיסות לטורונטו

קנדה היא מדינה גדולה, רוב שטחה אינו מיושב אך הטבע שלה ונופיה ידועים ביופיים הרב, השפות המדוברות בה הן אנגלית וצרפתית (תלוי באזור) וכיוון שזו מדינה אליה הגיעו וממשיכים להגיע מהגרים מרחבי העולם האוכלוסיה בה מגוונת למדי ולכן ישנן גם לא מעט דוברי שפות אחרות (איטלקית, רוסית, סינית, גרמנית וכו').

 טיסות לטורונטו, וונקובר, מונטריאול - שלושת הערים הגדולות.

עבודה בקנדה מתמקדת בעיקר בשלושת הערים המרכזיות, אך לעתים ישנה גם אופציה לעבוד בערים נוספות, בכל אחת מן הערים הגדולות ניתן למצוא קהילה יהודית כאשר המהותית ביניהן מצויה בטורונטו, היחס לישראלים הוא חם ומקבל, חיי החברה והלילה פעילים במיוחד כך שכל אחד יכול למצוא את מקומו ולהנות גם מחוץ לשעות העבודה.

כמה עובדות ומספרים - בקנדה בשל גודלה יש 6 אזורי זמן (כך שהבדלי השעות משנים יחס ממקום למקום), טיסות לטורונטו, מונטריאול או וונקובר מישראל אורכות בין עשר לשמונה עשרה שעות בהתאם ליעד, החורף קר מאוד וארוך יחסית, הקיץ קצר וחם יחסית אך תנאי המחייה והמגורים מוצלחים ועבודה בתחום המכירות היא רווחית במיוחד ונעה ברוב המקרים בין 100 ל- 500 דולר ליום).

נשמע טוב? רוצים לקבל עוד אינפורמציה? הכל תוכלו למצוא פה בפורטל טרמינל, עבודה במכירות ושאר  עבודות בקנדה, בארה"ב ובאירופה, אז חסכו לעצמכם התעסקות מייגעת ועשו שימוש בשירותי האתר, הירשמו, השאירו לנו פרטים ונשמח לסייע לכם למצוא את העבודה האידיאלית לכם.

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :