חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אפריקה :בילויים ותיירות
תחבורה בדרום אפריקה – מה, מתי ואיך?|28.05.2015 מאת: שארק

עבודה בדרום אפריקה כרוכה לא פעם בנסיעות בתוך העיר, המטרופולין או ברחבי המדינה. לפעמים תצרכו גם להתנייד בין מקומות עבודה בחו"ל שונות, או גם בשביל שעות הפנאי לנוח ולהרגע מהעבודה בחו"ל הקשה.

דרום אפריקה מותאמת בעיקר לבעלי רכב צמוד: יש כאן כבישים מהירים במצב נהדר, אבל התחבורה הציבורית מצומצמת, והתעריפים יקרים יחסית. אם אתם מעוניינים להספיק לבקר באזורים רבים תוך זמן קצר, ייתכן שלא תהיה לכם ברירה אלא לשכור רכב. לעומת זאת, אם אין לכם כסף אך לרשותכם זמן בשפע, ואתם מסוגלים להתגבר על מידה מסוימת של חוסר נוחות, תוכלו לנצל את הרשת הנרחבת של מיניבוסים, אוטובוסים ורכבות.

האוטובוסים של חברת
Translux נוסעים בין הערים הגדולות, ורובם נוחים למדי. האוטובוסים הזולים יותר והנוחים פחות של חברת Transtate מגיעים כמעט אל כל שאר היעדים; הם נועדו להסיע פועלים שחורים אל הערים (כך שבנוסף להיותה זולה, הנסיעה גם מעניינת), ויש להם תחנות כמעט בכל מקום.

כיום מגיעות אל דרום אפריקה טיסות של כ-50 חברות תעופה, אבל עדיין אי אפשר לתאר אותה כמרכז בינלאומי לטיסות, והדבר משתקף במחירים, הגבוהים יחסית. נמל התעופה הבינלאומי הראשי נמצא ביוהנסבורג, אולם יותר ויותר טיסות מגיעות גם אל קייפטאון, וחלקן אפילו אל דרבן. הטסים אל המדינות השכנות משלמים מסי נמל בסך 34 ראנד לטיסות פנים, 57 ראנד לטיסות בתוך אפריקה או 179 ראנד לטיסות בינלאומיות אחרות. מסים אלו כלולים בדרך-כלל במחירי הכרטיסים. אפשר אמנם גם להגיע אל דרום אפריקה בדרך היבשה, אך מדובר בנסיעה איטית ולא נוחה, וחצייתם של מעברי הגבול עלולה להתגלות סיוט אמיתי. המסלול היחיד שבא בחשבון לישראלים הוא הנסיעה לאורך הנילוס ממצרים אל אוגנדה ואל קניה, בהמשך מניירובי אל טנזניה, ממנה ניתן לנסוע ברכבת אל זמביה ולהמשיך אל זימבבואה, ומכאן כבר קל להגיע אל יוהנסבורג. אם אחרי כל  זה עדיין יש לכם חשק לטייל, כל הכבוד לכם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :