חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :בילויים ותיירות
תחבורה באוסטרליה – מה, מתי ואיך?|28.05.2015 מאת: שארק

עבודה באוסטרליה כרוכה לא פעם בנסיעות בתוך העיר, המטרופולין או ברחבי המדינה. לפעמים תצרכו גם להתנייד בין עבודות בחו"ל שונות, או גם בשביל שעות הפנאי לנוח ולהרגע מהעבודה בחו"ל הקשה.

אוסטרליה כל-כך גדולה (וכל-כך ריקה במקומות מסוימים), עד כי כ-80 אחוז מהנסיעות הארוכות בתחבורה ציבורית נעשות בטיסה. במשך שנים רבות, שלטו קוואנטאס ואנסט בשוק טיסות הפנים באוסטרליה, ושיתפו פעולה ביניהן כך שרמת המחירים נותרה גבוהה מאוד. לאחרונה קמו מתחרות חדשות לשתי החברות הוותיקות - וירג'ין ואימפולס - וכעת כבר מורגשת תחרות אמיתית בשוק טיסות הפנים. חפשו באינטרנט את הדילים המוזלים של אימפולס (Impulse). מעטים הם הנוסעים שמשלמים מחיר מלא על טיסות פנים, משום שחברות התעופה מציעות מגוון רחב של הנחות ודילים  משתלמים.


מספר חברות אוטובוסים משרתות את המדינה, אך רק חברה אחת, גרייהאונד פיוניר אוסטרליה, נחשבת למוביל הלאומי. האוטובוסים נוחים, אך אם אתם נוסעים מעיר גדולה אחת לאחרת, היו מוכנים לנסיעות ארוכות. באוסטרליה פרושה גם רשת של מסילות רכבת, המקשרת בין כל הערים הגדולות, למעט דארווין, אבל רק מעטים נוסעים מרחקים ארוכים ברכבת, שכן זו בדרך-כלל צורת התחבורה האיטית ביותר, וגם היקרה ביותר. מטיילים רבים קונים או שוכרים מכונית בקבוצה של שניים עד שלושה אנשים - ככל הנראה הדרך הזולה ביותר לנוע ממקום למקום באוסטרליה, בתנאי שהתקלות במכונית לא יהיו רבות מדי. כביש
Highway 1 מקיף את היבשת, ועובר סמוך לחוף כמעט לכל אורכו. היזהרו מ'רכבות הכביש' המפלצתיות (משאיות בעלות מספר נגררים) הנעות בכבישי אוסטרליה; באופן טבעי, יהיה זה נבון לתת זכות קדימה לכל דבר שגדול יותר מכם.

מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :