חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה :בילויים ותיירות
תחבורה בקנדה – מה, מתי ואיך?|28.05.2015 מאת: שארק

עבודה בקנדה כרוכה לא פעם בנסיעות בתוך העיר, המטרופולין או ברחבי המדינה. לפעמים תצרכו גם להתנייד בין עבודות בחו"ל שונות, או גם בשביל שעות הפנאי לנוח ולהרגע מהעבודה בחו"ל הקשה.

הנסיעה ביבשה זולה בהרבה מהטיסות, אם המרחקים הגדולים לא מרתיעים אתכם, והרבה יותר מעניינת. רשת האוטובוסים מקיפה ביותר, הנסיעה בה זולה ברוב המקרים מהנסיעה ברכבת, מה גם שרשת הרכבות די מוגבלת. מסילת הרכבת הארוכה ביותר הרצופה בקנדה מקשרת את טורונטו עם ונקובר. הרכבת העוברת בה, קנדיאן, נראית כמו זו המקורית משנות ה-50, שהיתה עשויה מפלדת אל חלד, עם קרון של שתי קומות וכיפת זכוכית לתצפית נוחה.

 

 טיסות הפנים יקרות למדי, אבל אם אתם לחוצים בזמן, סביר להניח שתיאלצו לטוס ולגמוא את המרחקים הגדולים. אייר קנדה, (שרכשה את קנדיאן איירליינס ב-1999) החברות היא החברה הגדולה ביותר לטיסות פנים. חברות קטנות נוספות, כגון WestJet Airlines, הן היחידות שמונעות מונופול של אייר קנדה. מבחינות רבות, הדרך הטובה ביותר להכיר ולחוות את קנדה היא לשכור מכונית. הקנדים נוהגים בצד ימין של הכביש, כמו בארצות הברית. רשיון נהיגה בתוקף של כל מדינה תקף בקנדה למשך שלושה חודשים.

 

אם תרצו לטוס ישירות לקנדה, נמלי התעופה הבינלאומיים העיקריים נמצאים בוונקובר, בטורונטו, במונטריאול ובהליפאקס. מס היציאה בטיסות בינלאומיות הוא 40 דולר של ארצות הברית, פרט לאלה שיעדן ארצות הברית והמס בהן שבעה אחוזים מעלות הכרטיס ועוד 4.50 דולר של ארצות הברית עד למקסימום של 40 דולר של ארצות הברית.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :