חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :בילויים ותיירות
אתרי טיול בפורטלנד|28.05.2015 מאת: שארק
עבודה בארה"ב נחשבת מאוד רווחית, בעיקר בצפון מערב המדינה העשיר. כמובן שבזמן עבודה בחו"ל באיזורים האלו תמיד מגיעה לצד טיולים והכרת המקום והתרבות המקומית.האווירה הכפרית בפורטלנד כמעט משכיחה שנמצאים בארה"ב,וניתן למצוא בה המון גנים ונהר הווילאמט חוצה את העיר.

 פורטלנד היא עיר נוחה ולא גדולה מדי, ומאוד קל ונעים לטייל ברחובותיה ברגל. פורטלנד אתרי טיול מרהיבים, חיי לילה מרתקים ומגוון פעילויות. במרכז פורטלנד תוכלו לראות את הבניינים המעוצבים בסגנון ויקטוריאני וכן את מתחם הגנים הייחודי הממוקם באזור, הכולל את פארק וושינגטון" וגן הוורדים.

בלב הפארק אנדרטה לזכר קורבנות השואה, ודעו שיש קהילה יהודית ענפה ופעילה מאוד בעיר ובאיזור. סמוך לגן הוורדים נמצא הגן יפני, הנחשב לגן היפני היפה ביותר בעולם מחוץ ליפן. תוכלו לשבת ברוגע בין פינות סתר מוצלות, להאזין לרחש המים מהמפלים הקטנים, מבוכי צמחייה ועוד פינות הקורצות לטיול רומנטי, או סתם להרגע אחרי יום עבודה. מהיציאה מהגן שוכן המרכז לחקר היערות, היכרות עם עולם הצומח, הגן הסיני (כן, לא מקפחים את הסינים, למה שרק ליפנים יהיה גן?!) נמצא בצדה האחר של העיר, שבמרכזו אגם קטן עם בית תה מסוגנן הבנוי כמקדש. רובע פרל שוקק חיים החל משעת השקיעה, ובו תמצאו גלריות מודרניות וקלאסיות, חנויות הממוקמות במבנים משומרים וכמובן פאבים ומסעדוות. 

 אם בא לכם לראות קצת טבע באזור, מומלץ לנסוע לאורך קניון נהר קולומביה, נסיעה הכוללת תחנות באתרים כמו מצפור קראון פוינט - ממנו נשקף נוף פנורמי של האזור אותו חוצה נהר קולומביה, כשברקע מתנשא הר הוד המושלג. המסלול רצוף בתצפיות על מפלי מים, כשהמפורסמים ביניהם הוא מפל מולטנומה.
 
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :