חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :בילויים ותיירות
אתרי טיול במלבורן|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

מלבורן

עבודה באוסטרליה יכולה להיות קשה מנשוא, ואין כמו יום חופשי כדי לשכוח מעול השבוע אחרי שעובדים בחו"ל. לשמחתנו, בשל ריבוי התיירים וגם בגלל הגיוון, ההיסטוריה והגודל של העיר, מציעה מלבורן, מלבד מקומות עבודה באוסטרליה, גם אתרי טיול רבים שבהם תוכלו לבקר. מבחינת ההיסטוריה של מלבורן, כדאי שתדעו שהמתיישבים הלבנים הראשונים, שהיו הבריטים, הגיע אליה בתחילת המאה-18, והרגו או הבריחו את התושבים האבוריג'ינים הילידים של המקום. מלבורן הוקמה ב-1835 על ידי קבוצה של יזמים מטזמניה, ומבין הערים בגודלה, היא הצעירה ביותר בעולם.
 
בנוסף לאתרי טיול, במהלך השנה מתקיימים אירועים רבים במלבורן שכדאי להשתתף בהם (לאלו מכם שיכולים לוותר על יום עבודה באוסטרליה): בקיץ, תחת כיפת השמיים, ניתן לחזות במחזות תיאטרון, להאזין למזמורים לאור נרות באמפיתיאטרון סידני מאייר, לצפות במשחקי קריקט במגרש הקריקט של מלבורן או באליפות הטניס הפתוחה של אוסטרליה, לפקוד את פסטיבל המוסיקה הקיצי במרכז לאמנויות של ויקטוריה, לראות מרוצי סוסים בהנגינג רוק או להשתתף בפסטיבל סיינט קילדה, בפסטיבל הירח ברח' ויקטוריה, בחגיגות השנה הסינית החדשה, בפסטיבל היין והאוכל של מלבורן, בפסטיבל אמצע הקיץ של הקהילה ההומו-לסבית הנמשך שלושה שבועות, ולראות את הגראנד פרי האוסטרלי ואת פסטיבל המשפחה, מומבה (Moomba).
 
בסתיו מתקיימים הפסטיבל היווני של חצי הכדור הדרומי, שבוע הגן, משחקי פוטבול, פסטיבל הקומדיה הבינלאומי ושבוע המורשת. החורף מביא עמו משחקי פוטבול נוספים ואת פסטיבל הסרטים הבינלאומי. באביב מתקיימים משחקי הגמר של הפוטבול, פסטיבל מלבורן הבינלאומי, יריד מלבורן המלכותי, אוקטוברפסט, קרנבל המרוצים של האביב (בכלל זה מרוץ הסוסים מלבורן קאפ), הפסטיבל האיטלקי של רח' ליון והפסטיבל של הקהילה ההיספנית.
 

 אתרי טיול במלבורן

אתרי טיול מוכרים במלבורן מזוהים עם העיר ומושכים תיירים רבים. כדאי לבקר ב-St. Paul Cathedral הניאו גותית שנבנתה בשנת 1852, וב-Quin Victoria Market ההומה, שנמצא בשוליו הצפוניים של מרכז העיר. בקצה רחוב ראסל נמצא בית הכלא הישן ומלא האווירה של מלבורן (Old Melbourne Gaol).
 
בנייני מרכז האמנויות של ויקטוריה (Victorian Arts Center) והגלריה הלאומית של ויקטוריה (National Gallery of Victoria) נמצאים שניהם על הגדה הדרומית של היארה, הצריח החייזרי של תיאטרון מרכז האמנויות הוא ככל הנראה סימן ההיכר המפורסם ביותר של העיר.
 
הגנים הבוטניים המלכותיים נמצאים מול מתחם האמנויות, והם נחשבים הטובים בעולם.אם אתם עובדים במלבורן אתם בוודאי מכירים את פרבר סיינט קילדה. מלבד שם הקוד שהוא מציין כנקודת ריכוז לישראלים רבים, מדובר באזור יפהפה הידוע בטיילת המוארכת שלו ובדוכני הרחוב שנעים לטייל בסביבתם.
 
לסיום, לפני שחוזרים לעוד יום עבודה באוסטרליה, כדאי לבקר בגן החיות המלכותי של מלבורן, שנוסד ב-1861 ונחשב לאחד הטובים בעולם. בגן יש כ- 3000 בעלי חיים הנמצאים בסביבתם הטבעית. הוא נמצא ב- Elliot Ave, Parkville, טלפון: 03-39285-9300.
מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :