חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה :בילויים ותיירות
אתרי טיול בפרת|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

פרת

עבודה באוסטרליה יכולה להיות קשה מנשוא, ואין כמו יום חופשי כדי לשכוח שבוע עמוס בעבודה. לשמחתנו, בשל ריבוי התיירים וגם בגלל הגיוון, ההיסטוריה וגודל העיר, מציעה פרת, מלבד הזדמנויות עבודה באוסטרליה, גם אתרי טיול רבים שבהם תוכלו לבקר בזמן עבודה בחו"ל. מבחינת ההיסטוריה של פרת ושל יבשת אוסטרליה בכלל, כדאי שתדעו שהמתיישבים הלבנים הראשונים, שהיו הבריטים, הגיע אליה בתחילת המאה-18, והרגו או הבריחו את התושבים האבוריג'ינים הילידים של המקום.
 
פרת עצמה נוסדה ב-1829 תחת השם התיישבות נהר סוואן, אך צמיחתה הייתה איטית מאוד עד שנת 1850, אז הובאו לכאן אסירים כדי למלא את המחסור בכוח עבודה. גילוי הזהב בסוף המאה ה-19 הגדיל את האוכלוסייה פי ארבעה תוך עשור, והביא לשגשוג בתעשיית הבנייה. כיום פרת היא בירת מערב אוסטרליה, עיר תוססת ומודרנית. חיי לילה בפרת הם מהמגניבים והמגוונים באוסטרליה.
 
מלבד אתרי טיול בעיר שאפשר לבקר בהם, פרת ידועה בכמה אירועים בולטים, שלאלו מכם שיכולים לוותר על יום עבודה באוסטרליה כדאי להשתתף בהם: מדי שנה בסביבות פברואר ומרס מתקיים פסטיבל פרת, אז אפשר ליהנות ממוסיקה, דרמה, מחול, אמנות חזותית וסרטים. פסטיבל נורת'ברידג' נערך במקביל. בתחילת יוני נחגג שבוע המערב (West Week), המנציח את ייסודה של מערב אוסטרליה, ואז מתקיימים שחזורים היסטוריים, תצוגות אמנות ואומנות, הופעות מוסיקה ותחרויות ספורט. היריד המלכותי של פרת (Perth Royal Show) הוא תערוכה חקלאית המתקיימת מדי ספטמבר, ואילו ארטרייג' פסטיבל נערך באוקטובר.
 

 אתרי טיול בפרת

ישנם אתרי טיול בפרת שהם מוכרים ביותר, מזוהים עם העיר ומושכים תיירים רבים. בהחלט כדאי לבקר ב- The Old Mill, שנמצא ב-Mill Point Road, קרוב ל-Lake Swan. זהו אחד המבנים העתיקים ביותר בפרת´, הממחיש את החיים בפרת במאה ה-19.
 
פרת מציעה מגון אדיר של מוזיאונים, הנה כמה מהם:

מוזיאון מערב אוסטרליה – כתובת: 47 James St, טלפון: 08-9492-6600

מוזיאון ברנדט לאנתרופולוגיה הממוקם באוניברסיטת מערב אוסטרליה(The University of Western Australia).

העולם התת מימי שנמצא מצפון לעיר ב- Hillarys Boat Harbour.
 

קינגס פארק  Kings Park

מהריאה הירוקה של מרכז העיר נשקפים נופים מרהיבים. בפארק גנים בוטניים ואזור של חורש טבעי, המייצג את פרת כפי שהייתה לפני הגעת הלבנים. באביב מוצגת כאן תערוכת פרחי הבר המפורסמים של מערב אוסטרליה, ואפשר לשכור אופניים מחוץ לפארק ולטייל בשבילים.
 
בפרת מצויים כמה מחופי הרחצה העירוניים הטובים ביבשת, גם אם לעתים בשעות אחר הצהרים הרוח שם סוחפת. ישנם חופי מפרץ שלווים על נהר סוואן בקרולי (Crawley), בפפרמינט גרוב (Peppermint Grove) ובקומו (Como). לחלופין, ישנה רצועת חופים בפיקוח מציל על חוף האוקיאנוס ההודי, בכללם חוף הנודיסטים הפופולרי של פרת בסוואנבורן (Swanbourne). סקארבורואו הוא מקום נהדר לגולשי רוח וגלים. אחד החופים הטובים ביותר הוא קארנאק איילנד (Carnac Island) המבודד, אותו פוקדים בני אדם מעטים, וכמה אריות ים.
 
לסיום, רגע לפני שחוזרים לעוד יום עבודה באוסטרליה, כדאי לבקר ב-Perth Zoo שנמצא ב- Labouchere Rd,תוכלו לראות מקרוב חיות מאוסטרליה, מאפריקה ומיערות הגשם האסיאתיים.
מאמרים נוספים על אוסטרליהמלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :