חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :מגורים בחו"ל
טיול אנגליה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 טיול אנגליה - אפשר גם לעבוד לפני, תוך כדי או אחרי.

האם ידעתם שטיול באירופה אינו חייה להיות רק טיול באירופה, שאפשר לשלב עמו גם עבודה?טיול אנגליה

נניח שאתם רוצים לנסוע לטיול באנגליה, בסקוטלנד או באירלנד, אם לא מדובר בנסיעה לכמה ימים בלבד מדוע שלא תנצלו את האפשרות לנסוע ולעבוד במקומות הללו? כך שתתפסו שתי ציפורים במכה אחת - גם תרוויחו כסף וגם תהנו מטיול נהדר.

המון צעירים ישראלים בוחרים בדרך זו ועושים זאת בכל מדינות אירופה - טיול אנגליה, אירלנד או סקוטלנד, טיול צרפת, איטליה או ספרד, טיול שבדיה, גרמניה או הולנד וגם מחוץ לאירופה - בארה"ב, בקנדה, בדרום אמריקה, באוסטרליה וגם ביפן.

כיצד?

קיימות שתי אפשרויות מובילות - האחת היא לבחור בעיר או במדינה בה הם מעוניינים לעבוד ולאחר מכן לטייל, כלומר מציאת עבודה במקום מסוים ולאחר שחוסכים את הסכום הנדרש להמשיך ולטייל בערים או במדינות הסמוכות לה ואפילו יותר רחוק מזה (למשל לעבוד בלונדון ולנסוע להודו/למזרח הרחוק/לדרום אמריקה וכדומה).

השנייה היא אפשרות שיותר מתאימה למי שכבר יד בידיו כסף לטיול ארוך ורוצה מיד אחריו להישאר בחו"ל ולעבוד, לחסוך שוב סכומים נאים ולא לחזור הביתה בידיים ריקות, או מעוניין לעשות הפסקה מהטיול, לעבוד ואז לחזור ולטייל עם תקציב מחודש.

ויש גם אלה שלא ממש רוצים לטייל אלא פשוט רוצים להתרחק קצת מהארץ, לגור, לשהות ולעבוד במקום אחר, לא בארץ, לחוש תחושות אחרות, לראות מקומות שלא ראו, להכיר אנשים חדשים ולחוות חוויות מעניינות לתקופה קצרה או ארוכה.

אין זה משנה לאיזה אחת מן הקבוצות אתם משתייכים ומהי המטרה הסופית, מה שחשוב זה האמצעי - להרוויח מעבודה בחו"ל, וזה בדיוק מה שפורטל טרמינל מסייע לכם לעשות, ערכו סיור באתר, הירשמו ותקבלו את כל המידע שאתם צריכים ואת העזרה הדרושה לכם.

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :