חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה
עבודה באנגליה לבעלי דרכון אירופאי|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

 

סטודנטית שעובדת באירופה

עבודה בארץ היא לא רעה: בחלק מהמקומות ישנם תנאים טובים ולעיתים גם שכר הולם, אך אם נודה באמת, בשביל לעשות כסף טוב באמת ולחסוך כמה שיותר, בארץ יהיה לכם קשה. מה עוד שבדרך כלל עבודה בארץ לא מציעה חוויה מרתקת יותר מדיי. לכן אם יש לכם דרכון אירופאי, תנו לנו לספר לכם על עבודה באנגליה.

 למה לשקול עבודה באנגליה למחזיקי דרכון אירופאי?

נתחיל במה שמעניין אתכם באמת: הכסף. ראשית, כרטיסי טיסה לאנגליה ולאירופה בכללי, הם מהזולים ביותר שתמצאו וזה כבר חיסכון משמעותי לפני שעוד התחלתם לעבוד.  כמובן הגורם החשוב ביותר לקבלת ההחלטה הוא השכר. ברוב אירופה המטבע המקומי הוא יורו ואילו באנגליה המטבע הוא פאונד. כלומר השכר שלכם, גם כשהוא במינימום, גבוה בהרבה מהארץ.

בעלי דרכון אירופאי זכאים כמובן גם להטבות וזכויות שונות ברחבי היבשת: אישורי עבודה חוקיים וארוכים מן הרגיל, אישורי שהייה וכן הטבות בתחום הלימודים הגבוהים. אם יש כאלו מביניכם שמעניין אותם הכסף אבל לא רק, אלא החוויה, האנשים והמקום, תכירו את אנגליה.

עבודה באנגליה לבעלי דרכון אירופאי

אנגליה היא המדינה הגדולה ביותר בגוש הבריטי (סקוטלנד, אירלנד, ווילס) והיא נחשבת לאחת המעצמות הגדולות בעולם בכל תחום מאז ומתמיד: תרבות, היסטוריה, מוזיקה, ספורט, כלכלה ומה לא. המגוון העצום של המדינה והאיכות שהיא מציעה בכל תחום קיים, הופכים אותה לא רק לאחד מיעדי התיירות המובילים בעולם, אלא גם למקום נחשק ומועדף לעבוד ולחיות בו.

לונדון, עיר הבירה של אנגליה, נחשבת לעורק המרכזי שלה והיא בירה בהמון תחומים שונים: בירת הכדורגל הטוב ביותר, בירת אופנה בעיני רבים, בירת התרבות וההיסטוריה של אירופה. בדרך כלל מומלץ להתחיל את העבודה בלונדון, למרות שהיא נחשבת לטיפה יקרה מהערים האחרות, כמו ליברפול או מנצ'סטר, אך היא מביאה אתה הרגשה קסומה שייחודית רק לה.

 

סוגי עבודה באנגליה דרכון אירופאי

אתם תוכלו לבחור מעבודות מכירה קלאסיות כגון ציורי שמן מבית לבית או עגלות של מוצרים שונים בקניונים, אך מכיוון שאתם חוקיים, תוכלו גם ליהנות מכל עבודה בכל תחום שתבחרו, ממובינג (הובלות) של בתים ועד מאבטחים של מוסדות. בעלי דרכון אירופאי אינם מוגבלים באפשרויות העבודה שמוצעות להם.

אתר טרמינל מציע לכם להמשיך ולקרוא עוד על עבודה וחיים באנגליה או במקום אחר שמעניין אתכם בעבודה באירופה ובעולם, להירשם באתר ולקבל הכוונה וייעוץ מקצועי שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה לעבודה טובה בחו"ל.

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :