חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה
עבודה באנגליה ללא דרכון אירופאי|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

אתם מקנאים בחבר הכי טוב שלכם ובצדק: הוא לא מזמן קיבל את הדרכון האירופאי שלו ומאז הוא מבלה את זמנו בלונדון, עובד בעבודות שונות וכמובן נהנה וצובר הרפתקאות וחווית. בינתיים אתם בארץ ממלצרים בשביל מינימום + טיפים. אין צדק בעולם. אך חשוב שתדעו: גם אם אין לכם דרכון אירופי, זה לא אומר שאתם לא יכולים לעבוד, לגור וליהנות באנגליה באותה מידה.

 ביג בן בלונדון

 עבודה באנגליה ללא דרכון אירופאי

מבחינת נוחיות, חוקיות ומעמד, ברור שלבעלי אזרחות אירופאית יש יתרון מובהק: הם מקבלים אשרות עבודה חוקיות לאורך זמן, אשרות שהייה אוטומטיות בכל מדינה ביבשת וגם בארה"ב ומעל הכול הטבות וזכויות בכל הנוגע להשכלה גבוהה.

אבל זהו לא המצב, ואם הדרכון היחידי שברשותכם הוא ישראלי ומרוקאי (לא יעזור לכם יותר מדיי, מניסיון) אז חשוב שתדעו את הדברים הבאים: ישנן חברות חוקיות ומסודרות, שקיבלו אישור מיוחד ל"ייבא" עובדים זרים אל תוך המדינה. כלומר, אתם יכולים להירשם לעבודה אצל חברה או עסק מסוימים, והם ידאגו לטפל בעניין הוויזה והחוקיות שלכם, כל עוד אתם עובדים ונמצאים תחתם.

כמו כן, ישנו חלק גדול ונכבד של ישראלים החיים באנגליה שעובדים ללא ויזה חוקית או אישור, ובכך הם נוטלים סיכון גדול של קנס, גירוש ולעיתים אף מאסר.

 

סוגים נפוצים של עבודה באנגליה בלי דרכון אירופאי

אם לא ניחשתם עד כה, או שאתם לא יודעים, אז הכירו את עולם המכירות: בערך 90% מהצעירים הישראליים שנוסעים לעבוד באנגליה, ובעולם בכלל, מגיעים לעבודות של מכירה בעגלות או ציורי שמן. עבודה בעגלות היא מכירה של מוצרים שונים (טיפוח ויופי, ים המלח, צעצועים ועוד), והיא מתבצעת בקניונים ואזורים מובילים שאנשים רבים עוברים בהם תכופות ובכל יום.

מכירת ציורי שמן היא עבודה מעט פיזית יותר, מכיוון שאתם נודדים משכונה לשכונה ועוברים דלת דלת, אך הרבה רואים בה כעדיפה מכיוון שאתם זוכים לראות את המדינה ואת תושביה באינטימיות של ביתם ובכל להכיר באמת את האוכלוסייה המקומית וליהנות מנופיה המשתנים ממקום למקום.

כאן באתר טרמינל תוכלו להעמיק ולקרוא יותר על אנגליה עצמה ומה שהיא מציעה למחפשי העבודה באנגליה, או שתוכלו להתעניין ולקרוא על כל מקום אחר בעולם שהייתם רוצים לעבוד בו. אנו ממליצים לכם להירשם באתר, בכדי שתקבלו הכוונה וייעוץ אמין ומקצועי שיעזור לכם בתהליך ההחלטה היכן ואיך לעבוד בחו"ל.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :