חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
אשרת עבודה בארהב|04.12.2015 מאת: מערכת Terminal

צעירים ישראלים רבים מחפשים לעבוד בעבודה אטרקטיבית בחו"ל לתקופה קצובה בזמן, כזו שתכניס להם סכום כסף גדול בהרבה ממה שיכלו לעשות בארץ באותה תקופת זמן, ותוך כדי לצבור חוויות במדינה אחרת. המדינה המועדפת לכל הדעות היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות – ארצות הברית. פורטל טרמינל מספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה לכם על מנת למצוא את העבודה המשתלמת ביותר בכל ארה"ב.

 

  ארצות הברית ואפשרויות רבות בה

ישנן סיבות מגוונות לעובדה שישראלים נוסעים לעבוד בארה"ב, כמו גם יתרונות רבים מהנסיעה. חיילים משוחררים מרגישים כי השירות הממושך סחט אותם והם חייבים להתאוורר ולשנות אווירה. אחרים מבקשים להרוויח כסף רב בזמן מועט על מנת לממן טיול בחו"ל, ואחרים פשוט מחפשים את החוויה, השפה השונה, האווירה והכסף הגדול שניתן להרוויח בעבודות שונות כגון מכירה בעגלות המפורסמות.

 

האם אני חוקי בארה"ב?

כשבאים למצוא עבודה בארה"ב, עולה מיד השאלה: "האם ניתן להשיג אישור עבודה בארה ב"?. מה שעומד מאחורי שאלה זו היא העובדה שאזרח ישראלי ללא אזרחות אמריקאית, גרין קארד או ויזת עבודה, נחשב לא חוקי בארה"ב אם הוא מתעסק ביצירת הכנסה. אך אל יאוש! קיימות אפשרויות עבור ישראלים להשגת אשרת עבודה בארה"ב, שתאפשר להם באופן זמני לעבוד כחוקי בארצות הברית, כלומר ללא כוונת השתקעות ארוכת טווח במדינה.

איך אני הופך לחוקי בארהב?

קיימים קריטריונים שהמעביד והעובד צריכים לעמוד בהם על מנת שהעובד יזכה בויזת עבודה שתאפשר לו לעבוד באופן חוקי לזמן מה. אם אתם בעלי כישורים נדרשים, בוגרי תואר מסוים כגון הנדסה, ראיית חשבון או עריכת דין, אם יש לכם מקצוע נדרש או מיומנות שרכשתם, סיכוייכם לקבל אשרת עבודה בארצות הברית גבוהים יותר. ישנם חוקים והגבלים מאוד ברורים בעניין הזה, ולרוב על מנת שמעסיק יתרצה לקבל תחתיו עובד זר בארה"ב, עליו ועל העובד לדאוג מראש לאישור העבודה שיקנה לעובד מעמד חוקי.

 

לא הכל אבוד!

הליך הוצאת אישור העבודה עבור זרים עשויה להיות מסורבלת וארוכה, אך בהחלט אפשרית, במיוחד בשנים האחרונות בהן הממשל האמריקאי הקל את תפיסתו לגבי הענקת אישורי עבודה. אם אתם חושבים שמגיע לכם אישור עבודה בארה"ב מסיבה זו או אחרת, לכו על זה בכל הכוח.  

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :