חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
עבודה בארה"ב האם יש סיכונים שצריך לקחת בחשבון? |04.12.2015 מאת: מערכת Terminal

מוכרת לכולנו התופעה של עבודה בחו"ל, ישראלים שבוחרים לצאת לזמן מוגבל, או שמא בלתי מוגבל, אל מעבר לים בחיפוש אחר העבודה המאתגרת, המעניינת, החווייתית, המעצימה, הרווחית, וכל אחד עם מה שהוא מחפש. ארצות הברית נמצאת בעדיפות הגבוהה ביותר עבור אותה קבוצה גדולה של מחפשי עבודה בחו"ל, מסיבות ברורות של שפה ידועה, אפשרות לרווח גדול, הסתדרות בקלות יחסית, ועוד. אך לא הכל ורוד. ישנם גם סיכונים. 

 

 עבודה בארה"ב סיכונים יש לא מעט

לפני שניגע בסיכון הגדול ביותר בעבודה בארה"ב עבור רוב רובם של הישראלים, ניתן מעט דוגמאות לסיכונים אינדיבידואלים. כשאתם יוצאים לעבוד בארה"ב אתם לוקחים על עצמכם את הריזיקה שלא תסתדרו עם השפה, האנשים, העבודה, הלחץ, הסביבה, המקום וכדומה. עובדים בארץ? תוכלו לחזור הביתה בקלות. ממרחק של 7000 קילומטר זה קצת יותר קשה. מה גם ששילמתם מחיר יקר על טיסה, ואולי גם על סידורים לפני טיסה, ויזה, אשרת עבודה, ועוד.

תמונות נבחרות מארה"ב

ועכשיו לסיכון הגדול - חוקיות: אינכם בעלי אזרחות אמריקאית (כנראה שלא)? אין לכם גרין קארד (סביר להניח)? לא מצאתם חברה שתסדר לכם להיות חוקיים לפחות לתקופה קצרה של מספר חודשים (לא בדקתם במקום הנכון)? אתם עובדים לא חוקיים ועוברים על החוק! אם תיתפסו תועכבו לחקירה, תשהו במצער ובמקרים גרועים תגורשו מהמדינה ללא אפשרות לחזור.

 

רק מאמץ קטן כי החיפזון מן השטן

אז מה הפיתרון? לפנות לפורטל טרמינל: טרמינל הינו אתר אשר קיים בעבור כל הישראלים המבקשים למצוא עבודה בחו"ל. הפורטל מכיל את המשרות השוות ביותר עבור ישראלים, כולל חברות ישראליות וזרות המציעות תהליך קבלה של אישור עבודה על חשבונם לעובדיהן הישראלים. בפורטל טרמינל אתם מוצאים את כל המידע הנחוץ לכם על מנת להיערך לקראת הנסיעה, ונחשפים למשרות מעולות במקומות טובים ועם פוטנציאל רב לרווח.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :