חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
עבודה בארהב לבעלי דרכון אירופאי|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

ארצות הברית מתמודדת מדי יום ביומו כבר עשרות שנים עם מבקשי עבודה בתחומיה, מסתננים, מהגרים לא חוקיים, עובדים זמניים ושאר סוגיות בנושא. לא לחינם זכתה ארה"ב לכינוי "ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות", ואנשים רבים מחפשים להרוויח סכומי כסף גדולים בתחומיה בשלל עבודות. ישנן מדינות בעולם כלפיהן ארה"ב מקשיחה את תנאי קבלת אשרות העבודה והויזות השונות לאזרחיהן, בעוד מדינות או גושי מדינות מסוימות זוכות להקלות משמעותיות בנושאי עבודה חוקית בארצות הברית.

 

 עבודה בארה"ב לבעלי דרכון אירופאי

הגוש האירופאי העונה לשם "האיחוד האירופי" מקבל יחס מועדף בדרך כלל ע"י השלטונות בארה"ב שרואות בו יחידה כלכלית פורייה ודי דומה לשלהם. אך עם זאת חוקי העבודה האמריקאים דינאמיים מאוד ומשתנים פעמים רבות, לכן מחזיק דרכון אירופאי נדרש להתעדכן בזמן אמת בתקנות ובשינויים בנוגע לויזות ואשרות עבודה בהתאם לזמן הרלוונטי בו הוא מעוניין לקבל. אם מדובר בכניסה לארה"ב לצורכי טיול ולא לעבודה, בניגוד לישראלי הנדרש להוציא ויזה דרך שגרירות ארה"ב בישראל, המחזיק בדרכון אירופאי זכאי לשלושה חודשי שהייה על אדמת ארצות הברית ללא צורך בהוצאת ויזה.

 דמות מוצללת המציגה עולם שלם מאחורי האינטרנט

עבודה בארה"ב דרכון אירופאי

על אף ההקלות, בעלי דרכון אירופאי נדרשים להוציא ויזת עבודה באירופה, אם ברצונם לעבוד בארה"ב, כמו כל אחד. אופציה פשוטה יותר להשגת האישור הנדרש היא דרך חברה אמריקאית הזקוקה לשירות אותו אדם. מיומנות נדרשת, מקצוע מבוקש ואפילו סיוע בתקופות לחוצות במרכזי מכירה, הם הזדמנויות עבור בעל דרכון אירופאי להוצאת אשרת עבודה בארה"ב. מומלץ בחום להתעדכן בפורטל טרמינל בכל התקנות והחוקים המשתנים בנוגע לקבלת ויזות לארה"ב עבור אזרחים ישראלים עם דרכון אירופאי, וגם לאלו שלא זכו לקבל דרכון כזה. בטרמינל תמצאו אינפורמציה רבה אודות חברות אמריקאיות המבקשות עובדים ישראלים, משרות פתוחות ושאר מידע רלוונטי לעבודה בחו"ל.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :