חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
עבודה בארהב לבעלי אזרחות|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית הם מצרך נדיר ומבוקשים מאוד במשרות רבות בארצות הברית. כבר מעצם היותם בעלי שתי אזרחויות, הן ישראלית והן אמריקאית, הם נמצאים בעמדת יתרון גדולה בקבלה לעבודה בארה"ב, ביחס לאלפי הישראלים ללא אזרחות אמריקאית שמבקשים למצוא עבודה בארה"ב. חברות הפועלות ברחבי ארצות הברית מחפשות בנרות עובדים כאלה, ומוכנות להתפשר על תנאים.

 

 עבודה בארה"ב לבעלי אזרחות

ידוע כי על מנת להיכנס לתחומי ארה"ב לישראלים שאינם בעלי דרכון אמריקאי, יש צורך בהנפקת ויזה בשגרירות ארה"ב בישראל. התהליך ארוך, יקר ומטלטל, ופעמים לא מעטות הויזה לא מאושרת למנסה. בנוסף, אם אישרו לאדם ויזה, אין זה אומר שהוא יכול לחפש עבודה בארצות הברית, להפך. הויזה הרגילה מאפשרת שהייה של מספר חודשים במקסימום וזאת לצורכי תיירות בלבד. עבודה בארה"ב תיחשב לא חוקית לישראלים כאלו, והנתפס ייענש בחומרה.

חברות רבות הפועלות באמריקה הבינו את הנושא הזה, ואינן מעוניינות להסתבך עם רשויות החוק ומשטרת ההגירה האמריקאים. לכן הן פונות יותר ויותר לחיפוש אחר ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית, מה שיאפשר את חוקיות עבודתם. כוחות של היצע וביקוש פשוטים – אין הרבה ישראלים כאלה ועוד המעוניינים לעבוד בארה"ב, יש ביקוש גדול, התחרות עזה.

 צללים של אנשים המחפשים עבודה באינטרנט

עבודות בארה"ב לאזרחים

סביר להניח שאם ישראלי הינו בעל דרכון אמריקאי מחפש עבודה זמנית, הוא לרוב מעורה בתרבות האמריקאית ובהרגלי הצריכה ואף דובר את השפה האנגלית כשפת אם. הדבר מעניק יתרון יחסי גדול לאותו עובד, שגם זוכה לתנאים שלא יוענקו לו אם יהיה תחת ההגדרה של עובד זר או עובד לא חוקי. עובד כזה תורם למערכת שכן עמדת הפתיחה שלו טובה יותר וכך יש לו קרקע פורייה להתקדם, להצליח ולתרום לארגון.

אם אתם בעלי דרכון אמריקאי, וגם אם לאו, וחלומכם למצוא משרה נחשקת בארה"ב, או ביעדים אחרים בעולם, פורטל טרמינל הוא המקום האידיאלי עבורכם. בפורטל מרוכזות ומעודכנות מדי יום ביומו כל המשרות הנחשבות של החברות המחפשות עובדים ישראלים לעבודה במקומות מצוינים בחו"ל. תמצאו בפורטל מידע חיוני, מאמרים והמלצות, והעבודה הבאה שלכם בארה"ב או ביעד אחר כבר מובטחת.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :