חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

מרכז ודרום אמריקה
ויזה לקובה|16.12.2015 מאת: ויזה לקובה

 כשצריך לחשוב על מדינה המשלבת אווירה של תרבות, מיניות, שחרור וכמובן סיגרים - המדינה הראשונה שעולה בדמיון היא, איך לא, קובה. עם הממבו, הסלסה, הטבע הפראי והאנשים המיוחדים, לא מפתיע שאפילו הרנסט המינגווי העדיף להשתקע במדינה ולכתוב את מיטב היצירות שלו.ויזה לקובה

קובה היא אומנם לא מדינה שמושכת אליה אלפי תיירים ישראליים, אפילו נציגות של המדינה לא קיימת בישראל, ובכל זאת מביני דבר מספרים שמדובר באחת המדינות המיוחדות והמעניינות ביותר. למרות העוני הכבד והמשטר המפוקפק, ניתן להסתובב ברחובות ובאזורי התיירות בביטחון מלא, בעזרתם של מאות שוטרים הפזורים בערים לאורך כל שעות היממה.

אז אם אתם מתכננים טיול במקסיקו, ג'מייקה ואפילו ארה"ב, מומלץ מאוד לבקר בקובה השכנה כדי לחוות חוויה מעט שונה.

ויזה לקובה

עוד טרם הכניסה תידרשו להוציא ויזה לקובה. מאחר ולא קיימת בישראל נציגות של קובה, ניתן להנפיק את הויזה באמצעות סוכנות הנסיעות דרכה אתם מתכוונים לטוס. התהליך אורך כשבוע (ולעיתים קצת יותר) ויעלה לכם כ-50 דולר. במידה ואתם מתכוונים להגיע לקובה מתוך מדינות שכנות ולא מישראל, התהליך יהיה זול ומיידי יותר.

לאלו אשר מעוניינים לשלב טיול עם עבודה, יש לקחת בחשבון שהשכר הממוצע כיום בקובה נע בסביבות ה- 20 דולר לחודש, כך שמי שמעוניין להתעשר צפוי להתאכזב. למרות זאת, אין חוויה יותר מעניינת מאשר להתנסות בשוק העבודה במדינה כול כך ססגונית.

תוכלו להשיג ויזות עסקים ועבודה אשר תקפות לשלושה חודשים בלבד (אבל ניתן להוציא כל פעם אשרת עבודה עם תפוגתה), דרך משרדים ממשלתיים מתאימים במדינה עצמה.

אז אם רום וקפה זורמים לכם בעורקים ואתם רוצים לפגוש בתרבות מרתקת ומעניינת, יחד עם הכנסה צדדית ומהנה - השאירו את פרטיכם עוד עכשיו באתר ותנו לנו לעשות עבורכם את העבודה. הצוות המקצועי שלנו יחזור אליכם עם כל הפרטים החשובים והסידורים הקטנים עבור ויזה לקובה, כדי שתוכלו לטוס בראש שקט!

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :