חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה
אישור עבודה בקנדה |28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

 

קנדה נחשבת לאחד המקומות הטובים ביותר לגור בו. כל המדדים מראים שהיא נמצאת בצמרת הדירוג הכלכלי העולמי ורמת החיים של האזרח הממוצע בקנדה היא מהגבוהות בעולם. ואולם למרות הכלכלה המשגשגת שלה, סובלת המדינה הענקית הזאת ממחסור כרוני בכוח אדם, הן ברמה המקצועית והן ברמת העובדים הבלתי מקצועיים.

 

 אישור עבודה בקנדה - לא ניתן להתחיל בלעדיו

 

למרות כל אלה, אין שלטונות ההגירה בקנדה מאפשרים לכל מי שמגיע אליה להתחיל ולעבוד, והם עושים הכל על מנת לווסת את כמות העובדים הזרים בה בתחומי העיסוק שלהם. המטרה ברורה – לתת עדיפות לעובדים מקומיים ולהכניס למעגל עובדים זרים רק אם חסרות ידיים עובדות מקומיות.

 

בגלל האמור לעיל, לא ניתן להגיע ולהתחיל לעבוד בלא אישור עבודה בקנדה. עבודה בלא האישורים המתאימים נושאת עימה סנקציות חמורות מצד השלטונות, עד כדי גירוש תוך מניעת כל אפשרות לחזור בעתיד.

 אשרת עבודה לדוגמא

אשרת עבודה בקנדה – איך ניתן להוציא אותה בקלות

ישנה יותר מדרך אחת להוציא אשרת עבודה ותקצר היריעה מלתאר כאן את כולן בפרוטרוט. בקצרה ניתן לומר שאפשר להוציא אשרת שהייה ועבודה קבועים בקנדה, בכפוף לדרישה לאנשי מקצוע ואקדמאים. דרך נוספת לשהייה ועבודה בארך הכל כך נפלאה הזאת היא אשרת סטודנט, שניתן לקבל יחד איתה גם אשרת עבודה על פי סייגים שקובע החוק הקנדי.

סוג נוסף של אשרה עבודה בקנדה היא אשרה מקצועית, בתחומים שבהם קיים מחסור בכוח אדם. לאחרונה התעורר מחסור ניכר בנהגי משאיות, ולפיכך, נהגים מקצועיים שיעמדו באמות המידה הנדרשות יוכלו להפוך בקלות לאזרחים קנדים או לתושבי קבע.

דרך נוספת לקבל אישור עבודה היא מציאת מעסיקים קנדיים שיצהירו על נכונותם להעסיק אדם מסוים, תוך שהם עצמם עומדים בדרישות ובתקנות שקובעים השלטונות.

זאת בדיוק הסיבה שמי שמעוניין לעבוד בקנדה, אפילו לתקופה קצובה ואפילו בעבודה זמנית, כדאי שיקבל את אשרת עבודה עוד לפני שהמריא לשם. זה יהיה ממש לא נעים להגיע למקום ולמצוא שאין אפשרות להיות מועסק שם, בהעדר אישור מתאים.

השלטונות והרשויות בקנדה הם ידידותיים מאוד לזרים המגיעים לשם ולישראלים במיוחד, ותמיד אפשר לפנות לשגרירות קנדה. עם זאת, הם רואים בחומרה עבירה על התקנות ונוקטים סנקציות ועונשים מיידיים והחלטיים. לפיכך, בחירת המעסיק הנכון עוד בישראל עשויה לסייע מאוד לצעירים, שכל מה שהם רוצים זה להרוויח קצת כסף ולטייל.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :