חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

קנדה
ויזה לקנדה|17.01.2016 מאת: משרד עו"ד קן-תור עכו

 שוקלים עבודה בקנדה?

קנדה מהווה מוקד אהוב על צעירים רבים שבוחרים לעבוד בחו"ל. גם בגלל השפה ושפע הצעות העבודה וגם בגלל הנופים המרהיבים שמעטרים את קנדה. כמו בכל מקום, גם בשביל לעבוד בקנדה יהיה צורך לקבל ויזה קנדה תקנית. אילו אפשרויות עומדות לרשותכם?ויזה לקנדה

ויזת סטודנט

ויזת סטודנט היא מסמך שמונפק על ידי רשות האזרחות וההגירה בקנדה אשר מאפשרת לאזרח זר ללמוד בקנדה לתקופה מוגבלת.  בדרך כלל מוגבלת הויזה ללימוד במוסד לימודי קנדי מסוים ובתוכנית מסוימת. בכדי לעמוד בתנאים צריך להראות מכתב קבלה למוסד המסוים ולהוכיח שיש לכם מספיק כסף כדי לשלם את שכר הלימוד והוצאות מחייה.

מה לגבי עבודה עם ויזת סטודנט?

ויזת סטודנט תקפה במשך תקופת הלימודים, ובמקרים מסוימים ניתן לעבוד עם ויזת סטודנט.  מצבים אלו הם למשל עבודה בתוך הקמפוס של המוסד הלימודי, או בתקופת התמחות, כאשר ניסיון בעבודה הוא חלק מתהליך הלימוד. בנוסף נתמכי הסטודנט רשאים לעבוד בקנדה בזמן תקופת לימודי הסטודנט. לאחר השלמת התואר מעודדים שלטונות קנדה את הסטודנט הזר לצבור ניסיון עבודה קנדי.

ויזת עבודה

על פי רשויות ההגירה בקנדה מוגדרים "עבודה" כפעילות אשר ניתן עליה תשלום, או כפעילות אשר מתחרה ישירות עם פעילויות של אזרחים קנדים או תושבי קבע בשוק העבודה. רשות ההגירה הקנדית מתירה לאזרח זר לעבוד לאחר שקיבל ויזה קנדה למטרות עבודה. כדי לבקש ויזת עבודה חייבת להיות הצעת עבודה ממעסיק קנדי.

אשרות עבודה הן תמיד זמניות אך ברוב המקרים ניתנות לארכה. בדרך כלל,  ויזות עבודה יאושרו על ידי רשות ההגירה הקנדית רק אם הבקשה נלוות ב"Labour Market Opinion" (LMO) מכתב מטעם  משאבי אנוש וSocial Development Canada (HRSDC),  אשר מטרתם לוודא כי להעסקת העובד הזר לא תהיה השפעה רעה על עובד קנדי.

אשרת תייר

אזרחי ישראל אשר ברשותם דרכון ישראלי תקף פטורים מהוצאת ויזת תייר לקנדה. ניתן להיכנס לקנדה עם דרכון ישראלי תוך קבלת ויזת תייר בנמל הכניסה.

טרמינל - ויזה קנדה, טיסות ואינספור הצעות עבודה

למידע נוסף על ויזות לקנדה, תנאי מחייה ואפשרויות עבודות בקנדה, צרו עימנו קשר דרך פורטל טרמינל ונסייע לכם למצוא את מבוקשכם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :