חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

אסיה
ויזה להודו|18.05.2016 מאת: מערכת פורטל טרמינל

ישראלים רבים מחכים זמן רב לרגע המיוחל, בו יוכלו סוף סוף לתלות את הקיטבג, לאחסן את קלסרי הלימודים או לקחת חופשה מהמשרד ולהגיע לנופיה האקזוטיים והקסומים של הודו. אולם, בטרם אתם עוברים לבגד ים ואורזים את התיק, קחו בחשבון שהכניסה לתת היבשת הרחוקה  דורשת הוצאת ויזה להודו.ויזה להודו

ויזה להודו - כמה זמן ניתן לשהות בתת היבשת בבת אחת

ויזה הודו ניתנת לתקופה קצובה של שישה חודשים. לכן, במידה ואתם מקווים להישאר בין גבולות הודו לפרק זמן ממושך יותר, עליכם לתכנן את השהייה שלכם באופן היאפשר לכם להגיע למעבר גבול כלשהו של תת היבשת, כגון לגבול עם סרי לנקה או לגבול עם נפאל. תוכלו לשהות באחת מן המדינות הללו מספר ימים או אפילו מספר שעות ולאחר מכן לחזור אל תוך גבולות הודו. קחו בחשבון שתוקף ויזה הודו מחל מיד עם קבלתה ולכן כדאי להוציאה סמוך ככל הניתן לנסיעה.

הוצאת ויזה להודו -

קבלת ויזה להודו היא תהליך די קצר, המתבצע בין כותליה של שגרירות הודו ויזה זו דורשת מכם להצטייד מראש בתמונות פספורט צבעוניות ובדרכון בעל תוקף. בנוסף, במהלך השהות בשגרירות הודו, תידרשו למלא מספר טפסים. לאחר כשבוע ימים תידרשו להגיע שוב אל השגרירות על מנת לקחת את הויזה.

טיפים ועצות יעילות לתייר הישראלי בהודו

  • על התייר הישראלי להבין שהמנטליות ההודית  שונה בתכלית מהמנטליות הישראלית. לעתים, קשה לגשר על פער השפה ופער התרבות, אך צריך להבין שההודי הממוצע לא עושה לך דווקא ומשתדל בכל מאודו לרצות אותך ולהשביע את רצונך.
  • הכניסה אל המקדשים ויתר המקומות הקדושים של ההודים, דורשת הבנה וכבוד כלפי כללי ההתנהגות המצופים בשהייה במקדש. גם אם לפעמים נדמה לכם שהבקשות בכניסה לאזורים המקודשים הן מופרכות, כגון הדרישה להוריד נעליים או האיסור על השימוש במצלמה, עליכם לכבד אותם ולנהוג כמקומיים.
  • רשת החשמל בהודו אינה חזקה במיוחד ולכן ישנן הפסקות חשמל רבות. לכן, הקפידו להצטייד בפנס.
  • הקפידו שלא לשתות מים מהברז ודאגו להצטייד בבקבוק מים מינראליים בכל עת, גם בעת צחצוח השיניים.

אתר טרמינל - פורטל החו"ל המקיף ביותר

מעוניינים במידע נוסף אודות שגרירות הודו ויזה ושלבי קבלת הויזה להודו? ברצונכם לקבל הצעות עבודה אטרקטיביות מעבר לים? הגעתם למקום הנכון! אתר טרמינל מציע לכם מידע מקיף אודות אתרים שונים בעולם, פורומים בהשתתפות גולשים והדובדבן שבקצפת - הצעות עבודה אטרקטיביות ומשתלמות במגוון יעדים בעולם.

אז למה אתם מחכים? מלאו בחינם וללא התחייבות את טופס יצירת הקשר שבאתר והתחילו ליהנות!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :