חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

אסיה
ויזה ליפן|16.12.2015 מאת: מערכת Terminal

 הכל על ויזה ליפן:

 

ויזות ליפן מתחלקות למספר סוגים כגון ויזה לצורך עסקים, ויזת לימודים, ויזה לצרכי עבודה ביפן וויזות אחרות. ככלל, קשה להשיג ויזה ליפן לתקופה שהיא ארוכה משלושה חודשים, ומומלץ ביותר לנסות להשיג אותה כבר בארץ. אם יש לכם אזרחות זרה, זה הזמן לברר איך מתייחסים אליה ביפן. אזרחי מדינות רבות, כמו ארצות הברית או ארצות מערב אירופה, מתקבלים בעין יפה יותר לעומת הישראלים.ויזה ליפן

איך תוציאו ויזה ליפן?

 

ישראלים שמתכוונים לשהות ביפן עד שלושה חודשים אינם נדרשים להוציא ויזה מראש, היא ניתנת בשדה התעופה היפני ותקפה לרוב שלושה חודשים, אף על פי שישנן גם ויזות לשבועיים. לפני קבלת הוויזה תתבקשו להטביע את טביעות אצבעותיכם ולהצטלם.

ביפן נוטים לחשוד בישראלים, בעיקר בשל כמות העובדים הלא-חוקיים הגדולה שמגיעה לשם בשנים האחרונות, והם מודעים כי הישראלים באים לחפש עבודה בחו"ל במדינה. כל מטייל צעיר נתפס כבעל פוטנציאל גבוה לעבוד באופן לא חוקי, וכדי להבהיר שכוונותיכם תמימות, כדאי להראות בביקורת הדרכונים הוכחות לכך שבאתם לטיול קצר וכי אין בכוונתכם לעבוד באופן לא חוקי.

תוכלו להראות את מסלול הטיול שלכם, איפה אתם מתכננים ללון, ושיש לכם מספיק כסף לכל תקופת השהייה. השתדלו להיות מנומסים וסבלניים, גם אל מול קשיי השפה. חשוב שהמראה החיצוני שלכם לא יהיה מרושל. כמו כן השתדלו להימנע מחשיפת סימני לחץ כשאתם נבדקים.

מה לגבי הארכת ויזה?

קשה מאוד להאריך את תוקף הויזה בזמן שהותכם ביפן בשל מגבלות בירוקרטיות. תוכלו לצאת מיפן ליום או ליומיים ליעד קרוב כמו קוריאה, ובשובכם לקבל ויזה נוספת לשלושה חודשים. קחו בחשבון שפיתרון זה לא יצליח יותר מפעם או פעמיים.

 

ויזה ליפן לצורכי עבודה או לימודים

לקבלת ויזת עבודה או לימודים (בעלי ויזת תייר יכולים לקחת קורסים קצרים בלבד), יש לפנות אל שגרירות יפן בישראל עוד לפני הנסיעה ולהמציא את האישורים הדרושים. אם אתם כבר ביפן אפשר לפנות למשרד ההגירה היפני. שגרירות יפן בישראל ממוקמת ברחוב ברקוביץ 4 מגדל המוזיאון תל אביב, טל´: 03-6957292.

למציאת הצעות עבודה ביפן ולמידע מידע אודות ויזות ליפן - צרו עימנו קשר באמצעות פורטל טרמינל.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :