חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

אסיה
ויזה לסין|15.06.2016 מאת: מערכת פורטל טרמינל

ויזה לסין טופס ומידע הכרחי

איזו התרגשות... אתם עומדים לנסוע לעבוד בסין. מתי תהיה לכם עוד הזדמנות כזו נדירה להגיע לאחת הארצות היותר מרתקות שיש בעולם כולו? אז אחרי שהחלטתם על הנסיעה ועל התקופה בה תרצו לנסוע, צריך לדאוג שתהיה לכם ויזה לסין טופס ואישורים נוספים שבלעדיהם לא תוכלו לטוס.ויזה לסין

 מהם השלבים של הוצאת ויזה לסין?

הליך קבלת הויזה מעט דומה למה שתצטרכו לעבור עבור ויזה לארה"ב, אך מעט פשוט יותר. רצוי להתחיל בתהליך כמה שיותר מוקדם, כחודשיים לפני הנסיעה המתוכננת.

  • ראשית, יש להוריד טפסים דרך אתר האינטרנט של השגרירות הסינית בארץ. יש למלא את הפרטים בקפידה ולדווא שלא השמטתם בטעות שום שדה למילוי. בסיום, עברו על הטופס וודאו שאין בו טעויות. מילוי הטופס עם מידע שגוי או מטעה עלול לעלות לכם בדחייה של הוצאת הויזה.
  • דאגו להאריך את הדרכון במשרד הפנים במידה והוא לא בתוקף, ועדיף שיהיה בתוקף לעוד שנה לפחות.
  • עשו דרכיכם אל שגרירות סין בישראל על מנת להגיש את הטפסים ואת הדרכון. כמובן שתצטרכו להשקיע סכום כסף מסויים בתשלום האגרה ולהמתין בסבלנות מספר ימים עד לקבלת הויזה.
  • אם כל התהליך הזה נראה לכם מסובך או מורכב, או במקרה ואתם עסוקים בעבודה וסידורים אחרים ואין לכם זמן להתרוצצויות, תמיד קיימת האפשרות לעשות את הכול דרך חברת נסיעות, דבר שיהיה כרוך בעלות של כמאתיים שקלים, לא יותר מזה בדרך כלל.
  • אם התכנון הוא לימודים בסין, תוכלו להוציא ויזה סטודנט וכל שתצטרכו הוא להוסיף אישור לימודים ממוסד הלימודים שאתם עומדים ללמוד בו.
  • צריכים ויזה לסין טופס עבור עבודה? אם השגתם את העבודה דרך חברה עוד מהארץ, היא תוכל לעזור לכם לאישור עבודה מהמעסיק שלכם.
  • זהו! עכשיו רק צריך כרטיס טיסה ולהתחיל לארוז.

נוסעים לעבוד בסין? איזה כיף! כדאי שתחשבו על עבודה במכירות. צעירים רבים משלשלים כסף רב לכיסם בכל יום במכירות של מוצרים שונים ומגוונים. רוצים להצטרף אליהם? פשוט אימרו לנו להיכן לשלוח את כל הפרטים...

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :