חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

אפריקה
ויזה למרוקו|04.12.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

 מה חשוב לדעת על ויזה למרוקו

ישראלים רבים חושבים לנסוע למרוקו לחקור אחר השורשים שלהם או סתם לבקר באחת המדינות הצבעוניות והיפות בעולם. בעבר הליך הוצאת ויזה למרוקו עבור ישראלים היה עניין פשוט יותר, אך מאחר והכול תלוי בעצם בקשר שבין המדינות מרוקו-ישראל, בעשור האחרון נהיה מעט קשה יותר להוציא את הויזה. עם זאת, על מנת לבקר במרוקו, על כל ישאלי לקבל אשרת כניסה.ויזה למרוקו

הדרך הרצויה ללכת בה כשרוצים לקבל ויזה למרוקו היא לפנות באמצעות סוכנות נסיעות ישראלית. זו תיצור קשר עם משרד נסיעות הממוקם במרוקו, שיעביר את בקשתכם אל משרד התיירות המרוקאי.

אך זהו רק הצעד הראשון והוא איננו מהווה אישור סופי לכניסתכם לתחומי מרוקו כלל ועיקר. הדבר תלוי גם בהסכמה שתקבלו או לא תקבלו בעת ביקורת הדרכונים כבר במרוקו. יש לשאת אתכם את כל האישורים שקיבלתם בארץ מן המשרדים במרוקו ויחד עם הדרכון, להגיש שוב בקשה לויזה בשדה התעופה במרוקו. כדאי להצטייד תמיד גם בקצת כסף שיוכל לשמש כשוחד...

התקופה בה תוכלו להשאר בגבולות מרוקו בזכות הויזה היא לרוב שבועיים.

ויזה על פי סוג הטיול- מאורגן או פרטי

כשנוסעים במסגרת של טיול מאורגן כקבוצה קולקטיבית הכול נהיה יותר פשוט וכך גם עניין הוצאת הויזה. משרד התיירות במרוקו יקל על התהליך באופן משמעותי כשמדובר בקבוצה גדולה של אנשים על פני אדם בודד או זוג שאין לו בעצם שום ערבויות. בנוסף, אם אתם אנשים פרטיים שמתכננים נסיעה למרוקו ייתכן כי עלות הויזה תהיה גם גבוהה יותר עבורכם.

ויזה למרוקו- כמה זה עולה לנו?

הסכום שתיאלצו להשקיע עבור הויזה תלוי בסוכנות הנסיעות הישראלית שדרכה ביצעתם את ההליך ובסוג הטיול שבחרתם לעשות. בעיקרון טווח המחירים נע בין 50 דולרים ל-200 דולר.

האם עבודה במרוקו קוסמת לכם? למה לעשות דברים לבד כשאפשר להעזר בחברות ישראליות מנוסות? כאן בטרמינל תקבלו גישה למעסיקים רבים שמחפשים עובדים עבור מגוון משרות וגם בתחום המכירות המפורסם והמכניס! אימרו לנו מי אתם וקצת פרטים נוספים וקבלו עוד מידע ופניות ממעסיקים בהקדם האפשרי.

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :