חיפוש עבודות בחו"ל

        

ויזות

אירופה
ויזה לרוסיה|04.12.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

מאז העלייה הרוסית, נחשפו יותר ויותר ישראלים לתרבות הרוסית. למרות הבדיחות והסטריאוטיפים שמנסים להדביק לעולים הרוסים, קשה להתעלם מהדברים הטובים שהביאו איתם. מי לא מסתחרר מביקור במעדניות והסופרים הרוסים? מי לא מברך על כמות הוודקה שזורמת בארץ?ויזה לרוסיה

לפני כמספר שנים נחתם בין ישראל לרוסיה הסכם לפיו תיירים משתי המדינות אינם מחויבים בהנפקת ויזה לשם ביקור באחת משתי המדינות. ההסכם פרץ את הדרך לתיירות מאסיבית יותר וגרם ליותר ישראלים לבקר במדינה ולהתפעל מיופייה וממגוון האטרקציות התרבותיות בה.

 ויזה לרוסיה

אם כן, באם אתם בעלי דרכון ישראלי, אינכם נדרשים להוציא ויזה לרוסיה. במידה ואין לכם דרכון ישראלי, אבל מתכוונים לצאת מישראל לכיוון רוסיה, תוכלו להוציא את הויזה דרך משרד הנסיעות ממנו הזמנתם את הטיסה או דרך השגרירות הרוסית בתל אביב או חיפה. תענוג הנפקת הויזה יעלה לכם כ-125 דולר. 

עם זאת, האישור החדש או ויזת התייר לא יאפשרו לכם ללמוד או לעבוד ברוסיה, ולשם כך תצטרכו בכל מקרה לעבור דרך השגרירות בארץ.

ויזת סטודנט

על מנת לקבל ויזה לרוסיה עבור לימודים, תצטרכו להמציא אישור הרשמה וקבלה מאחד המוסדות הלימודיים במדינה.

ויזה עסקית

ניתן להפיק ויזה עסקית משלושה סוגים: ויזה המאפשרת כניסה יחידה לתקופה של עד 30 יום, ויזה המאפשרת שתי כניסות לתקופה של 3 חודשים וויזה ללא הגבלת כניסות לתקופה של שנה. על מנת להוציא ויזה לרוסיה עבור עסקים תצטרכו לדאוג כמובן לדרכון תקף לשנה, תמונת פספורט וטופס הזמנה.

מסובך? זה לא חייב להיות ככה. מלאו את פרטיכם כבר עכשיו ונציגי השירות המיומנים שלנו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי עם כל התשובות על ויזה לרוסיה, העצות והצעות העבודה הממתינות לכם במדינה - ללא כל התחייבות מצידכם!

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :