חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
התנדבות במסגרת טיול והכרת תרבויות ברחבי העולם|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal
משבועיים ועד כמה חודשים – התנדבות יוצקת בטיול תכנים חדשים והופכת אותו לחוויה מרעננת של היכרות עמוקה עם טבע, תרבויות, אנשים וחיות. רוח ההתנדבות והנתינה עם הפעילות לחברה ולכדור הארץ, פותחת את הלב, ומגלים עולם אחר שלא נגלה בשום טיול רגיל.
 
 מגוון אפשרויות ההתנדבות הוא רחב וכמעט אין סופי, כל אחד לפני משאלת ליבו. את רוב פעילויות ההתנדבות אפשר לחלק לשלושה תחומים עיקריים: אקולוגי סביבתי, הומניטרי וחברתי. באתר ארגון GoEco ניתן לחפש את ההתנדבות המתאימה לך לפי מדינת היעד, תחום ההתנדבות והזמן הרצוי.
 
במסגרת התחום האקולוגי, המתנדבים יכולים לבחור באם הם רוצים לתרום לחקלאות ולמזון האורגני בחווה בדרום צרפת, ניקיון חופים בטורקיה או טיפול ושימור בעלי חיים בסין. עם פעילויות חינוך והשכלה, לימוד שלום ואחווה, אתם יכולים לשנות את חייהם ועתידם של קהילות שלמות.
 
להיסטוריונים ולאומנים מביניכם, מומלץ להשתתף בחפירות ארכיאולוגיות, לשמר טירה עתיקה באיטליה או להפעיל סדנאות דרמה לילדים בויאטנם. אם אתם טיפוס עם לב רחב ואנושי, עם תשוקה לצאת מהבועה ולראות עולם שלישי, התנדבות בבית יתומים, אזורי עוני או באיזורים מוכי אסון יכול להתאים בדיוק בשבילכם. חלוקת מזון, תרופות, תראפיה ושלל סיוע ועזרה שניתנת לאוכלוסיות האלו באסיה, דרום אמריקה וכמובן אפריקה.
 
כסטודנטים, התנדבות בתחום הקשור ללימודים יכולה לתת לכם גם ניסיון מעשי ולימודי שלא נמצא בקמפוס או במסגרות אחרות. מאות תכניות התנדבות בחו"ל בתחומי ארכיאולוגיה, רפואה, בעלי חיים, שפות, בעלי צרכים מיוחדים, תרבות ואמנות הן הזדמנות ללמוד משהו חדש וליישם בשטח את הידע האקדמאי שרכשתם.
 
ניקוי ראש בחופשת הקיץ או בסוף התואר יכול להיות הרבה יותר מעוד חופשה רגילה: שימור מבנים עתיקים, לימודי שפות וחפירות ארכיאולוגיות באירופה; התנדבות בבתי חולים ומרפאות, עם יתומים וחולי איידס באפריקה; סיוע לבעלי צרכים מיוחדים בארה"ב וטיפול בחיות בר ברחבי העולם.
 
GoEco התנדבות בארץ ובעולם
ארגון GoEco מציע חוויה ייחודית של התנדבות פעילה בארץ ובעולם במגוון תחומים רחב: סיוע הומניטרי, שימור סביבתי, טיפול בחיות בר נדירות והקמת פסטיבלים הן חלק קטן מהאפשרויות הקיימות. אתר האינטרנט של הארגון מציג מאות תכניות התנדבות ביותר מ-48 מדינות. GoEco מקיים שיתוף פעולה עם כ-140 ארגונים בחו"ל הקולטים מתנדבים מכל העולם ודואג לקשר בינם ובין המתנדבים המעוניינים בהם.
 
טלפון:077-5527000 
מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :