חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה
איפה כדאי לעבוד בקנדה|16.12.2015 מאת: מערכת Terminal

מגמת היציאה לעבודה בחו"ל מוכרת לכל ישראלי. במיוחד לאחר השירות הצבאי, אך לא רק, בוחרים ישראלים רבים לצאת לתקופה קצרה, או ארוכה, ליעדים שונים ברחבי העולם למטרות עבודה. יש לכך סיבות שונות: הצורך לעשות הרבה כסף בתקופה קצרה, שילוב של טיול עם עבודה, שינוי אווירה והתרעננות מהארץ, צבירת חוויות ועוד. מהיעדים היותר פופולאריים על הישראלים היוצאים לחו"ל הוא צפון אמריקה, בעיקר ארצות הברית אך גם קנדה.

 

 לעבוד בקנדה ובארה"ב - חוקי או לא?

אם יש מכשול אחד עיקרי שמונע מהרבה ישראלים למצוא עבודות טובות בחו"ל ובכלל לתכנן טיול מהסוג הזה, אז זה כמובן עניין החוקיות. ככלל ברוב מדינות העולם, בטח בעולם המערבי המסודר עליו נמנות גם ארה"ב וקנדה, זרים שלא מחזיקים בוויזת עבודה, גרין קארד או כל סוג של אישור, נחשבים לא חוקיים לעבודה. בכל זאת רואים ישראלים רבים שמתחברים לחברות, ישראליות או לא, לוקחים את הסיכון שמא ייתפסו, ועובדים בשלל עבודות כעובדים זרים.

 קנדה בקרח

איך זה לעבוד בקנדה - מומלץ או לא?

במידה ופסחתם על עניין החוקיות, מעניין אתכם לדעת האם קנדה היא יעד טוב לעבודה. חשוב לזכור שקנדה מדינה שברוב ימות השנה הטמפרטורה בה הרבה יותר נמוכה ממה שאנו רגילים בישראל. תוסיפו לכך את העובדה כי רוב החברות המעסיקות ישראלים מעוניינות בהם לרוב בתקופות החגים והקריסמס בעיקר, בשיא החורף של נובמבר דצמבר.

קיבלתם תמונה שעשויה להרתיע חלק מהאנשים. ובכל זאת חשוב לדעת כי האנשים בקנדה מאוד נחמדים ואדיבים, די קל לשוחח איתם ואף לבצע מכירות, המדינה נקייה ומסודרת, המטבע שלה די חזק ויציב, ובכלל רוב המשרות המעניינות יהיו בדלתיים סגורות בתוך קניונים, כך שהקור לא מאיים על העובדים ברוב שעות היום.

 

איפה כדאי לעבוד בקנדה – ידוע או לא?

על השאלה הזאת רק מקום אחד יכול לענות לכם – פורטל טרמינל: הפורטל הוקם ישירות עבור כל הישראלים המעוניינים לעבוד בכל היעדים בעולם. בטרמינל תמצאו את כל המשרות הכי טובות עבור ישראלים, עבודות עם חברות ישראליות באופן חוקי ועם הרבה מאוד כסף ופוטנציאל. בפורטל טרמינל תמצאו אינפורמציה רבה, יעדים אינספור ומשרות מעולות. אז לפני שאתם עולים על המטוס בדרך לחוויה המסעירה של חייכם, פורטל טרמינל הוא הכתובת שלכם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :