חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב
עבודה בארה"ב ללא אזרחות|04.12.2015 מאת: מערכת Terminal

אחד החלומות הגלובאליים ביותר המשותף לאנשים רבים בעולם, הוא הזכות לקבל אזרחות אמריקאית ולהיחשב אזרח אמריקאי לכל דבר ועניין. לצערנו רובנו לא נולדנו בארה"ב, גם משפחתנו לא, ולא הכרנו מישהי אמריקאית אט מישהו להתחתן עמם. הממשל האמריקאי לא נותנת אזרחות בקלות, וגם אדם שחי באופן קבוע כבר מספר שנים בתחומי ארצות הברית, מראה נאמנות, וכל מרכז הכובד של חייו ממוקם במדינה, עדיין ייתקל בקשיים בהוצאת אזרחות.

 

 ארה"ב ארץ האפשרויות הבלתי חוקיות לישראלים

איך זה רלוונטי לישראלים? הרבה מאיתנו בוחרים בשלב מסוים, שמגיע בדרך כלל אחרי השחרור מהצבא וכדומה, לצאת לחפש עבודה בחו"ל. בין אם מדובר בצבירת חוויות, רצון לעשות סכום כסף גדול בזמן מועט, להכיר אנשים חדשים, ללמוד שפה אחרת, ועוד סיבות מגוונות לבחירה של כל אחד. היעד הפופולארי ביותר עבור הישראלים הוא כמובן ארצות הברית, וניתן להבין זאת, הרי השפה מוכרת, המטבע חזק, הביקוש גדול, והמדינה מסודרת וקל להסתדר בה.

 כוסע ארצות הברית

עבודה בארה"ב ללא אזרחות - קיימת גם אפשרות כזאת

ובכל זאת, לעבוד בארה"ב אם אין לך אזרחות, משמעות העניין שאתה זקוק לגרין קארד או אשרת עבודה כזו או אחרת לזמן מוגבל. אם גם את זה אין לך, אתה עובד זר לא חוקי לכל דבר ועניין. מה הצד האופטימי בכל זאת? אחד שהרבה ישראלים לוקחים את הסיכון, עובדים באופן לא חוקי בארה"ב, מרוויחים כסף ולא נתפסים. שתיים העובדה שחברות רבות מציעות לישראלים תהליך קבלה של אשרת עבודה לתקופה מסוימת, שמקנה להם תוקף חוקי לעבוד בארה"ב.

 

טרמינל למשרה החלומית שלכם בחו"ל

אז איפה החברות האלה נמצאות? בפורטל טרמינל. טרמינל הינו אתר אשר כל כולו מוקדש לישראלים היוצאים לעבוד בחו"ל, ולא רק בארה"ב כי אם בכל היעדים הנחשקים ברחבי העולם. בטרמינל פועל צוות נמרץ אשר כל תפקידו למצוא עבור ישראלים את המשרות הכי שוות, ולספק מידע חשוב לפני היציאה לכל יעד בעולם. אז אם אתם מתכננים לצאת לעבוד בחו"ל, בקרו בפורטל טרמינל ותמצאו את השלב הבא בחייכם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :