חיפוש עבודות בחו"ל

        

מגזין

קנדה
עבודה אחרי צבא |28.05.2015 מאת: מגזין חיילים משוחררים

 דרושים חיילים משוחררים!

חברות ואירגונים רבים בארץ ובחו"ל זקוקים באופן תמידי לחבר'ה צעירים בגופם ובנפשם למגוון של משרות מעניינות בשכר נאה. מחפשים עבודה אחרי צבא אבל לא יודעים איך לקבל גישה למאגר אפשרויות התעסוקה? תמיד רציתם לנסוע להרוויח כסף ביבשת רחוקה ומרתקת אבל לא הייתם מודעים לכל האפשרויות? עם טרמינל תהיו על הדרך הנכונה בחיים עוד היום!

אילו עבודות אחרי צבא יש? עבודה אחרי צבא

בתור התחלה, מן הראוי לציין את המשרות שתמיד אפשר לסמוך עליהן שיקבלו בזרועות פתוחות את החיילים המשוחררים, על אף שהן עשויות להיות מובנות מאליהן. בין האפשרויות הללו נמצאים תחומי השירות השונים; שירות לקוחות בחברות סלולריות, מזכירות או פקידות בחברות ומשרדים, מלצרות ותפקידים אחראיים במסעדות ובתי קפה וכו', וכן בתחום המכירות; נציגי טלמרקטינג, שימור לקוחות, ציידי לקוחות ועוד.

מחפשים עבודה אחרי צבא שתתגמל אתכם בנוסף למשכורת הרגילה גם במענק יוצא דופן? כדאי שתלכו בכיוון של משרות מועדפות:

אחת הזכויות הגדולות ביותר שיש לחיילים משוחררים היא לקבל מענק נדיב על סך 9000 שקלים לערך במידה ויבחרו באחת מהמשרות הנדרשות. חשוב לזכור שהתנאי ההכרחי היחיד הוא שיתמידו כראוי במשך כחצי שנה באותו המקום.

אספנו עבורכם את המשרות המועדפות המרכזיות והנפוצות ביותר:

- בתי מלון - אפשרות להשתלב כמלצרים, עוזרי טבחים, סדרנים, עובדי ניקיון וכדומה בבתי מלון אשר בארץ, ובעיקר בעיר הדרומית והתיירותית ביותר, אילת.

- תחנות דלק - חיילים משוחררים מועסקים כמתדלקים בתחנות דלק, שוטפי מכוניות ועוד.

- מפעלי טקסטיל, מזון וכדומה, חקלאות ובתי מלאכה - מודעות הנוגעים לתחומים הללו יש בשפע, וכל אחד שאינו פוחד מעבודה קשה ומאומצת יכול בקלות להתקבל.

- טיפול במוגבלים - סיוע לאוכלוסיה המוגבלת בפעילויות הנורמטיביות של רחצה ואכילה, הלבשה ועוד בהוסטלים, מעונות יום, בתי חולים ועוד.

להרוויח כסף או אולי טיול גדול?

אם אתם מאוד רוצים להרוויח כסף ובו זמנית גם רוצים לטייל, יש דרך בה תוכלו לשלב את השניים בקלות יחסית. היום חיילים משוחררים, צעירים לאחר תיכון שלא גוייסו או לא התגייסו, סטודנטים בחופש ועוד, יכולים למצוא מגוון של משרות במדינות חו"ל כמו ארצות הברית, מדינות אירופה, אוסטרליה, דרום אפריקה ועוד.

למרות שהמשרה הנדרשת והמבוקשת ביותר היום בחו"ל עוסקת במקצוע המכירות, גם מי ששירת בצבא בקרבי יוכל למצוא את עצמו כמאבטח לדוגמא, ומי שיש לו ניסיון עם ילדים עשוי להתקבל כאופר.

ההמלצה הגורפת היא לא להרחיק עד מדינה זרה ולחפש משרות רק כשמגיעים, אלא למצוא אותן בארץ תקופה מסויימת לפני היציאה לחו"ל. חברות שעוסקות בתחום ישמחו להעניק לכם גישה אל מאגר של מעסיקים בחו"ל שמחפשים במיוחד אתכם, החיילים המשוחררים, שחולמים על כסף גדול וחוויה יוצאת דופן וחד פעמית.

כך תבחרו עבודות אחרי צבא

כפי שכבר ציינו, על מנת שתזכו במענק עליכם להתמיד בעבודה נדרשת שישה חודשים. בנוסף, לא תרצו למצוא את עצמכם בחו"ל עוסקים במשהו שנוגד את האופי שלכם או שלא יתאים לכישורים שלכם בשום אופן. לכן כדאי להתחיל במשרה שאתם אוהבים, משהו שיעניין אתכם לעסוק בו ולהתמיד בו, ולא בברירת מחדל שמלכתחילה נראית לכם כדבר שיהיה קשה מאוד להשלים.

מיצאו הצעות דרושים אחרי צבא בעזרת אתר טרמינל!

באתר טרמינל תוכלו להתלבט, להתייעץ ולמצוא תעסוקה בחו"ל וגם מידע על משרות נדרשות בקלות, ביעילות ובחינם לחלוטין. מקווים לראותכם בקרוב ומאחלים לכם הצלחה בכל מסלול בו תבחרו!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :