חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה
אישור עבודה באוסטרליה|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

יבשת אוסטרליה, הנחשבת ליבשת הקטנה בעולם או לחלופין האי הגדול בעולם, טומנת בחובה עולם שלם קסום ומופלא: נופים מרהיבים בשילוב של חופים קסומים, טבע פראי וחיות בר, היסטוריה ותרבות מרתקים וכן גם חיי לילה ופנאי תוססים. מלבד כל אלה, אוסטרליה היא גם מדינה בעלת מטבע יציב וחזק והיא מציעה שוק בעל היצע עבודות רחב ורווחי.

 אשרת עבודה באוסטרליה - לא בהכרח בקלות

אך יחד עם כל היופי והקסם, מדינת הקנגורו הייתה ידועה בעיקר בנוקשות של הממשלה בכל הנוגע לאשרות עבודה או ויזות. כיום, למרות שעדיין לא פשוט להשיג אשרות חוקיות, ישנם מספר דרכים שמציעה ממשלת אוסטרליה לאלו המעוניינים להגיע ולהשתלב בשוק העבודה: למשל, אחת התוכניות שמציעה הממשלה היא אשרות חוקיות לעובדים מיומנים.

אשרה זו מיועדת לבעלי תואר ראשון או מקצוע אקדמי מבוקש שיכולים לתרום ולקדם את הצמיחה של הכלכלה באוסטרליה. כמובן שאם אתם בעלי דרכון זר אירופאי, אמריקאי ואף ארגנטינאי (ועוד),

תיהנו מהטבות ודרככם לאשרת העבודה תהיה קלה וקצרה. שיטה נוספת לקבלת ויזת עבודה, היא לאדם המעוניין להשקיע כסף ולבנות עסק במדינה, אך דרוש כסף ומשאבים רבים בכדי לקבל אותה.

נמלה באוסטרליה מחזיקה ארגז

אישור עבודה באוסטרליה לישראלים

אם עוד לא ניחשתם, תושבי ישראל אינם זכאים לוויזת או אשרת עבודה חוקית באוסטרליה. רשויות ההגירה של אוסטרליה נחשבת לאחת מן המחמירות ביותר בעולם והיא מספקת מעט מאוד אשרות חוקיות ובדרך כלל לא לאורך זמן ארוך (3 חודשים עד 4 שנים).

תהליך הוצאת אשרת עבודה באוסטרליה נעשית בדרך כל ע"י המעסיק, בין אם הוא אוסטרלי או זר שבעל חברה בארץ האמורה. ברוב המקרים הישראלים שנוסעים לעבוד באוסטרליה מועסקים תחת מעסיק זר, כלומר ישראלי בעל עסק או חברה הנמצאים באוסטרליה, ואז התהליך של הוצאת הויזה מתנהל דרך הקונסוליה שבישראל.

תהליך הגשת הבקשה לוויזה הוא חשוב ומוקפד והוא כולל הגשת טופס בקשה בצירוף טפסים ומסמכים כגון קורות חיים, מידע על הכנסות והכשרה מקצועית או אקדמאית.

כפי שאתם רואים ישנם מספר שיטות לקבלת אישור עבודה באוסטרליה וכן גם מספר גורמים שיכולים לאשר את הבקשה או לפסול אותה. לכן אנו ממליצים לכם להירשם אצלנו באתר טרמינל, להשאיר פרטים ולקבל את כל המידע והפרטים בנוגע לאשרות ויזות באוסטרליה ועבודות חוקיות, וכמו כן גם לקבל סיוע והכוונה מקצועית אישית ואמינה.

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :