חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אוסטרליה
עבודה באוסטרליה לצעירים|04.12.2015 מאת: מערכת Terminal

 אתם אחרי צבא, עובדים במסעדה/בר/בית-קפה/תחנת דלק הקרובים לביתכם, קורעים את עצמכם, מרוויחים משכורת מינימום ועוד קצת טיפים וכל זאת בשביל לחסוך לטיול הגדול בעולם. אם המצב הוא כזה, קחו רגע הפסקה מהטירוף ובואו לגלות איך משלבים גם טיול באחת מהמקומות  היפים בעולם וגם עבודה משתלמת שתרוויחו בה הרבה יותר מרוב העבודות שתמצאו בארץ.

 עובדת צעירה באוסטרליה

עבודה באוסטרליה לצעירים

 אז אם החלטתם לארוז את המזוודות ולנסות את מזלכם בחו"ל, אתם במקום הנכון: אחד מהיעדים הטובים בעולם – הן מבחינת איכות ורמת חיים והן מבחינת אפשרויות עבודה – היא היבשת הקטנה ביותר בעולם, אוסטרליה.

 העבודות העיקריות והמומלצות שבדרך כלל מיושמות ע"י צעירים, ולאו דווקא ישראלים אלא מכל העולם, הן עבודות בתחום המכירות. מכירת ציורי שמן מדלת לדלת ביעדים שונים ברחבי אוסטרליה היא עבודה נחשקת שבשנים האחרונות הפכה לרווחית גם בפן הכלכלי וגם בפן החוויתי, מכיוון שהיא מספקת לעובדים הזדמנות לראות ולטייל באזורים שונים במדינה ולהכיר את התושבים מקרוב.

 כמובן שהתעסוקה המוכרת ביותר בתחום המכירות היא העבודה בקניונים: נדיר שלא תמצאו באחד הקניונים שבערים הגדולות חבורת צעירים נמרצת, שמנסה בכל כוחה למכור לעוברים ולשבים מוצרים שונים, מקוסמטיקה טבעית ומוצרי ים המלח, ועד למיישרי שיער וצעצועים. תחום העגלות, כפי שהוא נקרא ע"י הישראלים, הוא הוותיק ביותר ולדעת רבים גם נחשב לרווחי ביותר.

 אם אתם עדיין מתלבטים ומחפשים אפשרויות לעבוד ולחיות במקומות שונים ושווים בעולם, עבודה באוסטרליה לצעירים היא אופציה מעניינת ומרתקת שכדאי שתבדקו. הרשמו כאן באתר טרמינל ותקבלו סיוע אישי ויעיל בכלל תהיליכי הוצאת הויזה לאוסטרליה ואת כל המידע שתצטרכו בכל נושא: מוויזה ועד למשרות ומעסיקים חוקיים ומסודרים.

 

 מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :