חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה
עבודה בקנדה המלצות|28.05.2015 מאת: מערכת Terminal

 

קנדה היא בהחלט מקום מעניין להיות בו, לשהות בו וכמובן – לעבוד בו. אבל לפני שמתחילים בתהליך חיפוש עבודה, כדאי לדעת יותר על המקום שאליו מתכוננים להגיע ולעבוד. להלן מספר עצות בנושא עבודה בקנדה המלצות ותובנות שכדאי להפנים.

 למצוא עבודה כבר בישראל

אין צורך להגיע לקנדה ושם להתחיל לחפש עבודה. בחלק ניכר מהמקרים ניתן למצוא עבודה עוד לפני שממריאים מישראל לקנדה. חלק ניכר מהחברות המעסיקות מגייסות את העובדים שלהן בישראל. כך, כשמגיעים למקום החדש והבלתי מוכר, יש לאן ללכת, מי שיקבל את פניו של העובד החדש וביטחון מסוים בהמשך הדרך.

נהפוך הוא – די בעייתי למצוא עבודה לאחר שנמצאים בקנדה. שלטונות ההגירה האחראים על נושא הויזות הזמניות וגם על נושא העובדים הזרים בקנדה, אינן רואים בעין יפה את התופעה הזאת. קיימת העדפה ברורה לכאלה שמראש מצאו עבודה והגיעו מוכנים, תוך מילוי כל הדרישות האחרות הנדרשות על פי חוק.אישה מעל דגל קנדה

ויזה לקנדה – מתי ואיך מוציאים

מי שהוא בעל אזרחות ישראלית איננו זקוק לויזה לקנדה, אם הוא איננו מגיע אליה כמהגר או למטרת שהייה של קבע. כל ישראלי יכול להיכנס לקנדה ולשהות בה במשך שמונה חודשים בלא צורך בויזה. עם זאת, השלטונות בקנדה אינם רואים בעין יפה אדם שהגיע למדינה בלא אפשרות לכלכל את עצמו במשך התקופה.

עבודה בקנדה המלצות ודברים שצריך לדעת

האזרח הקנדי הממוצע אוהב שקט, אוהב את הפרטיות שלו וממש לא אוהב פוליטיקה על כל סוגיה וגווניה. מי שמגיע לקנדה, בעיקר אם הוא מתחכך באנשים רבים, חייב לפיכך להימנע משלושה דברים – חדירה לפרטיות שלהם בכל צורה שהיא, ויכוחים פוליטיים מכל סוג שהוא או הבעת דעה במקום שלא נדרש לכך. גם עבודת המכירה צריכה להתבצע בעדינות ולא באגרסיביות, שמתאימה אולי למקומות אחרים אבל רחוקה מלהתאים לקנדה.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :