חיפוש עבודות בחו"ל

        

מגזין

אסיה
עבודה מועדפת במרכז|28.05.2015 מאת: מגזין חיילים משוחררים

עומדים להשתחרר או כבר השתחררתם ומתעניינים באפשרות המוצעת לכל חייל משוחרר? חושבים על עבודה מועדפת במרכז, בצפון, בדרום או בכל אזור אחר בארץ? זוהי דרך מוצלחת להרוויח ולחסוך לא מעט כסף בזמן קצר יחסית ותוך קבלת ההטבות המגיעות עמה.

מגזין חיילים ומשתחררים של פורטל טרמינל מזמין אתכם לקבל מידע שימושי ומסודר, ייעוץ מקצועי, עצות וטיפים שיסייעו לכם רבות בתחילת דרכם ובהמשכה.

עבודה מועדפת במרכז ובכל חלקי הארץ.  עבודה מועדפת במרכז

יש מי שחושבים שעבודה נדרשת היא משרה ניתן למצוא רק במלונות באילת או בתחנות דלק ברחבי הארץ, זו כמובן טעות, ישנם כל מיני סוגים של משרות מועדפות ואפשר גם למצוא משרה בתל אביב, בירושלים, בצפון ולמעשה בכל אזור בארץ.

 במה אפשר להתפרנס?

מן הסתם לא כל משרה נחשבת למועדפת וקיימים תחומים וקריטריונים ברורים לתעסוקה מעין זו, אך בין האופציות ניתן למצוא – אתרי בנייה, בתי מלאכה, מפעלי תעשייה או מוסכים, ענף החקלאות, חוות לגידול בעלי חיים, בחממות או בבתי אריזה וטיפול או בסיוע לאנשים עם מוגבלויות.

לכל תחום יש כמה תתי תחומים והאפשרויות הן רבות ומגוונות, כך שכל אחד שמעוניין להתפרנס בעבודה מועדפת (לפחות חצי שנה) ולהיות זכאי מאוחר יותר לקבלת המענק יוכל למצוא אפשרות שמתאימה לו, מידע נוסף על משרות מועדפות נמצא בחוברת המוסד לביטוח לאומי וכן פה באתר.

אז אם נחוצה לכם אינפורמציה, בין אם על עבודה נדרשת או על זכויות והטבות המגיעות לחיילים משוחררים, על לימודים לאחר הצבא, על יעדי טיולים או אפשרויות תעסוקה בחו"ל, מגזין חיילים ומשתחררים הוקם למטרה זו בדיוק, לשירותכם ולשימושכם.
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :