חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אסיה :מגורים בחו"ל
עבודה בסין|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

עבודה בסין הקסומה

כולם רוצים לראות את המזרח הרחוק. זאת משום שהוא כל כך שונה ממה שאנו מכירים בדרך כלל; המנטליות, המראה החיצוני, המנהגים. למרות שהמדינות המתויירות ביותר על ידי ישראלים במזרח הרחוק הן יותר הודו ותאילנד, סין גם היא נהיית פופולארית עם הזמן ורבים מתחילים לחשוב על אפשרויות תעסוקה בה.עבודה בסין

 על אפשרויות עבודה בסין

בסין קיימות אפשרויות תעסוקה מגוונות. משום שרוב תושביה אינם דוברי השפה האנגלית, ייתכן ותהיה דרישה לידע כלשהו בשפה הסינית או להכרות עם מונחים בסיסיים לצורכי תקשורת בין אישית.

מצד שני, בדיוק משום שאנגלית היא לא שפה שכיחה במדינה, יש דרישה גדולה לאנשים העוסקים בהוראת אנגלית. מורי אנגלית יוכלו להשתלב בגנים ובתי ספר, במוסדות פרטיים ואף במוסדות להשכלה גבוהה. כמו כן גם מתורגמנים מאוד מבוקשים.

בנוסף למורים ומתורגמנים, גם מהנדסים, מתכנתים, מנהלי משרד והעוסקים בבנייה וחקלאות יכולים למצוא אפשרויות תעסוקה.

עם זאת, מקצוע נדרש ומאוד מבוקש הוא של אנשי המכירות. משרה במכירות בסין לא תחייב אתכם בצבירת ניסיון מיוחד מהתקופה שעבדתם בארץ, אך מה שחשוב לסינים מאוד היא היכולת להיות יצוגיים ולכבד את המסורת והמנטליות הסינית. לכן, אם תדעו כמה מילים משפתם של בני המקום לצורך שיחות נימוסין, הדבר יעזור ויתרום מאוד להצלחתכם.

ככלל, משרה במכירות בסין אינה שונה בהרבה ממכירות בכל מקום אחר. כדי להצליח ולשמור על המשרה שלכם תקופת מה, תיאלצו להצטייד בגישה חיובית, אמביציה גבוהה, אסרטיביות ורעב לכסף.

זיכרו כי שפה לא חייבת להוות מחסום. גם הסינים מתעניינים באנשים השונים מהם בדיוק כמוכם וגם להם יש סקרנות. כל עוד תשמרו על שפת גוף מזמינה ותנסו לדבר אל הלב ובהומור, לא צריכה להיות לכם בעיה להגיע לכל אדם באשר הוא, גם אם אינכם דוברים את שפתו.

כאן באתר טרמינל רוצים מאוד להגשים לכם חלום! מציאת מקור פרנסה בחו"ל היא לא משימה בלתי אפשרית וכל אחד יכול להצליח בה עם הכלים וההכוונה הנכונים וכמובן עם ויזת עבודה. אצלינו תוכלו למצוא הכול... השאירו את הפרטים ונחזור אליכם בקרוב עם מגוון הצעות מפתות.

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :