חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

אירופה :מגורים בחו"ל
עבודה בגרמניה|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

גרמניה היא מדינה ההולכת וצומחת. היא נחשבת לאחת המדינות החזקות באירופה וענפים רבים משגשגים בה מאוד. הכלכלה שלה נמצאת במצב של צמיחה תמידית ומהווה אבן שואבת לאלפי בעלי עסקים ועובדים אשר מחפשים לעבוד בה. חברות רבות מסייעות לישראלים למצוא בה עבודה ולהתגבר על המכשולים הבירוקראטיים. במאמר זה נדון על אודות היתרונות של התעסוקה בה ועל תחומי העבודה המבוקשים ביותר.עבודה בגרמניה

 עבודה בגרמניה - על היתרונות הרבים

  • המטבע הרשמי בה הוא היורו. זהו מטבע חזק ויציב. ישראלים המחפשים עבודה יהינו משכר ביורו. יחסית לאירופה, יוקר המחיה בה אינו גבוה. כך אפשר להשתכר טוב, לחיות היטב וגם לחסוך כסף.
  • בעקבות איחוד אירופה, ישראלים רבים קיבלו אזרחות אירופאית. לפי החוק החדש כל מי שיש או היה לו קרוב משפחה מדרגה ראשונה שנולד באחת ממדינות אירופה זכאי לאזרחות אירופאית. גם גרמניה נכללת בהסדר זה, ולכן ישראלים רבים הם בעלי ויזה ואישור עבודה. עובדה זו מקלה מאוד על קבלת עבודה בגרמניה וחוסכת תהליכים בירוקראטיים מתישים.
  • האקלים בשלה הוא אקלים נוח יחסית לאירופה הקרה, השהייה בארץ בכל עונות השנה נעימה מאוד.
  • רוב תושביה יודעים לדבר אנגלית. נתון זה מקל על הישראלים הרבים בתקשורת עם התושבים המקומיים.

מהם תחומי העסקה המבוקשים?

  • ישראלים רבים מחפשים משרות בענף ההייטק ובמחשבים. חברות ישראליות רבות העוסקות בתחום ממוקמות בגרמניה והם שמחות לקלוט עובדים ישראליים.
  • תחום האבטחה והביטחון פופולארי מאוד בין ישראלים רבים. בשל הניסיון הצבאי שיש לכל הישראלים, הם מבוקשים מאוד בתחומים אלו.
  • תחום המכירות, כמו המכירות בעגלות ובקניונים והמכירות מדלת אל דלת, חלש בה יחסית לערים אחרות באירופה. מספר מועט חברות חולשות על שוק העגלות ומכירת ציורי השמן והקוסמטיקה הישראלית. כדי למכור מדלת אל דלת חשוב לדעת את השפה. זהו נתון המקשה על ישראלים רבים לעבוד בסוג זה של מכירות. 

כאשר אתם מחפשים עבודה חשוב לפנות אל חברה מקצועית. אתר טרמינל מציע לכם היצע גדול של עבודות, טיסות לגרמניה ומידע חשוב. יועצי האתר ידאגו לקבלת אישורי עבודה, למגורים ולכל הסידורים הבירוקראטיים. אל תהססו, פנו אל הטובים ביותר!
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :