חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

ארה"ב :מגורים בחו"ל
לעבוד בארהב|28.05.2015 מאת: מערכת פורטל טרמינל

מי רוצה לעבוד בארהב?

רוב הישראלים המתכננים נסיעה לצורך פרנסה בחו"ל, מחפשים פרנסה ולגור בפלורידה, ניו יורק, מיאמי ולאס וגאס. גם אם למטרות של רילוקיישן וגם אם למטרה של השגת רווח גדול ובזמן קצר יחסית, ארהב היא מוקד נפוץ ופופולארי למשרות מגוונות ורווחיות.לעבוד בארהב

סביר להניח שכבר שמעתם את הביטויים "מכירות בקניונים" ו"מכירת ציורי שמן". אם עד היום לא ממש הבנתם מה הם אומרים אך הסתקרנתם, המאמר הבא הוא בשבילכם.

עגלות מכירה בקניונים

ארהב ידועה בכמות האדירה של הקניונים שניתן למצוא בה בכל מדינה. האמריקאים הם הצרכנים הגדולים בעולם ונודעים כמכורים לשופינג ובעיקר- למבצעים מפתים וחד-פעמיים. את העגלות ממקמים ברחבי הקניון במוקדי מכירה אסטרטגיים וניתן למצוא בהם מגוון שלם של מוצרי יופי, אביזרי טיפוח שונים ועוד.

ברוב המקרים, העובדים בעגלות יעבדו כצוות ולא לגמרי לבד כאשר כל מטרתם תהיה למשוך את תשומת לבם של העוברים והשבים ולעניין אותם במוצרים העומדים למכירה. לצורך סוג התעסוקה הזה תצטרכו להאזר לעיתים בהרבה סבלנות, מוטיבציה להצליח, ולא לוותר גם כשתשמעו את המילה "לא" פעמים רבות, אך עם זאת, היא נחשבת למשרה המשתלמת ביותר.

 מכירת תמונות או ציורי שמן

התמונות וציורי השמן לא נמכרים בקניונים אלא מדלת לדלת. זו משרה שתדרוש מכם מעט יותר כיתות רגליים אך אל דאגה, הכסף הגדול שתשלשלו לכסכם יפצה על כל העבודה הקשה! סוג המכירה הזה בדרך כלל מבוסס יותר על הקשר האישי שירקם ביניכם לבין הלקוח מאחר והוא מכניס אתכם לביתו הפרטי. המטרה היא ליצור כימיה חזקה ואמון עם האדם העומד מולכם, כמו בכל סוג אחר של מכירה, למעשה.

בניגוד למכירה בקניונים שנחשבת לשכיחה בעיקר בקריסמס, מכירת תמונות היא ריווחית לאורך כל השנה ולכן גמישה מאוד ואפשרית עבור צעירים שצריכים להתאים את העבודה ללוח הזמנים שלהם ולא להפך.

תמיד חלמתם להרוויח בארהב ולחזור הביתה עם בוכטה מטורפת של כסף? אנחנו ההזדמנות שלכם לעשות זאת! אנחנו באתר טרמינל נמצא עבורכם את המעסיקים המתאימים במהירות וללא כל התחייבות מצדכם. כל שנותר לכם הוא למלא את השדות שלמטה. שנתחיל?

מאמרים נוספים על ארה"ב

מאמרים נוספים

עבודה בערים נוספות

טיולים בארה"ב

מסעדות בארה"ב
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :