חיפוש עבודות בחו"ל

        

המדריך

קנדה
לעבוד בקנדה חוקי|04.12.2015 מאת: מערכת Terminal

 

קנדה אינה שונה מרוב רובן של המדינות הסובבות אותנו בעולם. גם היא אינה מאפשרת לזרים לעבוד בתחומיה אם אינם מחזיקים באישור עבודה חוקי, גרין קארד וכיוצא בזה. כמובן שניתן למצוא ישראלים רבים שנוסעים לעבוד בקנדה בכל מיני עבודות של מכירה ושיווק ועוד סוגים, אך אין זה אומר שהם חוקיים, כלל וכלל לא, להפך. הם סומכים על כך שלא ייתפסו על ידי משטרת ההגירה הקנדית, והרבה פעמים הם גם באמת לא נתפסים.

 

 האם חוקי לעבוד בקנדה - לא לוקחים סיכונים

אך האם הייתם מוכנים להמר על זה? ואם תיתפסו? בעבודה במיוחד בתחום המכירות חשובה ההשקעה וההתמדה, ואין ספק שלהיות מוטרדים שמא כל אדם שעובר ברחוב עלול להיות שוטר משטרת ההגירה שבא לבדוק לכם אישורים, זה לא סימפטי בכלל. גם כדאי לדעת כי קנדה הגבירה את האכיפה בנושא הזה בשנים האחרונות, ומשתדלת לבצע בדיקות ומעצרים, ואפילו גירושים מהמדינה, יותר ויותר.

דגל קנדה

כיצד ניתן לעבוד בקנדה חוקי

אם כך איך עובדים באופן חוקי בקנדה? זו השאלה. יש לכך מספר אפשרויות, כולן ברות השגה ואפשריות בהחלט, כך שעם מעט מאמץ אתם זוכים לשקט נפשי ונחשבים לחוקיים בעבודה בקנדה. אפשרות אחת, קשורה לביטוי "ידע זה כוח". אם תצליחו להוכיח כי באמתחתכם ידע במקצוע נדרש, מיומנויות וכישורים אשר יכולים לתרום בקנדה, יש סיכוי טוב שתינתן לכם האפשרות לקבל אשרת עבודה בקנדה. בקטגוריה זו נכללים מקצועות רבים כגון עו"ד, רו"ח, מהנדס, מדען, ועוד רבים.

אינכם עונים להגדרה של משכילים בעלי מקצוע מיוחד? לא סוף העולם. יש עוד אופציות לקבל אישור עבודה בקנדה. אפשרות קלאסית ומעניינת היא להינשא לבעל אזרחות קנדית. זה אמנם לא מקנה לכם ישירות אזרחות של המדינה, אך אישור עבודה בהחלט כן. אך אנחנו יודעים שרוב המבקשים לעבוד בחו"ל, בקנדה, ארה"ב וכיו"ב, הם צעירים. להם בד"כ אין את היוזמה והיכולות להתחתן בקנדה, ולרוב גם לא מקצוע נדרש. אז מה האופציות למסה הקריטית המבקשת להיות חוקית בקנדה?

 

עבודה בקנדה חוקית - אפשרויות נוספות

האלטרנטיבה העדיפה, הפופולארית והפשוטה ביותר, היא לחפש משרה בחברה הפועלת בקנדה באופן חוקי, ויש ביכולתה לסדר אישורי עבודה חוקיים לעובדיה. במיוחד חברות ותיקות ומנוסות שצברו קשרים עם הרשויות, מסוגלות להשיג לעובדיהן הישראלים אישורי עבודה די בקלות ובמהירות ללא סחבת מיותרת. רוב הישראלים יחפשו חברות ישראליות הפועלות בקנדה, ויש כאלו לא מעט.

אז איפה מוצאים משרות נחשקות בקנדה ובכל מקום אחר בעולם שבה ניתן להשיג אישור עבודה חוקי? בפורטל טרמינל כמובן: טרמינל הינו פורטל מוביל המומחה במציאת עבודה לישראלים המבקשים לעבוד בחו"ל ביעדים שונים כגון ארה"ב, קנדה, אירופה, אוסטרליה, המזרח ועוד. בטרמינל תמצאו את המשרות הכי נחשבות ומשתלמות, בחברות ישראליות וזרות מצוינות, עם תנאים טובים ושכר משתלם.

 

 
מלא את פרטיך
ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
*שם מלא:
*דוא"ל:
*טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
הערות:
תן לנו למצוא עבורך!
מלא את פרטיך ואנו נדאג לאתר עבורך את המשרה המתאימה ביותר.
שם מלא:
דוא"ל:
טלפון:
אני נמצא כרגע ב: ישראל חו"ל
זמן אפשרי לתחילת עבודה :
ברצוני לקבל עדכונים ממערכת טרמינל
הערות :